2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering brandstof en smeermiddelen voor patrouillevaartuigen Port of Amsterdam
Beschreibung: Levering brandstof, Ureum, en smeermiddelen voor patrouillevaartuigen Port of Amsterdam. Specifiek aandacht voor brandstoffen met een CO2 reductie, uitgangspunt 89% CO2 reductie en borging zekerheid levering.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: aankondiging is puur ter informatie, er volgt in juli een publicatie voor de Europese openbare aanbesteding brandstof en smeermiddelen van Havenbedrijf Amsterdam
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe, 24951100 Schmiermittel
5. Los
Los: LOT-0000