See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa umundurowania dla funkcjonariuszy PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Komendy Głównej Straży Ochrony Kolei w latach 2025-2026
Beschreibung: Dostawa umundurowania dla funkcjonariuszy PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Komendy Głównej Straży Ochrony Kolei w latach 2025-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa kurtek nieprzemakalnych długości ¾ z podpinką – 565 szt., kurtek przeciwdeszczowych – 180 szt. i kurtek wyjściowych – 60 szt
Beschreibung: dostawa kurtek nieprzemakalnych długości ¾ z podpinką – 565 szt., kurtek przeciwdeszczowych – 180 szt. i kurtek wyjściowych – 60 szt
Interne Kennung: część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: dostawa spodni - 1730 par, bluz – 450 szt., oraz czapek zimowych „dokerek” – 675 szt. i czapek letnich z daszkiem – 675 szt
Beschreibung: dostawa spodni - 1730 par, bluz – 450 szt., oraz czapek zimowych „dokerek” – 675 szt. i czapek letnich z daszkiem – 675 szt
Interne Kennung: część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: dostawa kombinezonów dwuczęściowych – 1610 kpl., i czapek letnich z daszkiem typu sportowego – 925 szt
Beschreibung: dostawa kombinezonów dwuczęściowych – 1610 kpl., i czapek letnich z daszkiem typu sportowego – 925 szt
Interne Kennung: część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: dostawa koszul z długim rękawem – 1325 szt. i koszul z krótkim rękawem – 1325 oraz koszul wyjściowych białych z długim rękawem – 70 szt. i koszul wyjściowych białych z krótkim rękawem – 70 szt
Beschreibung: dostawa koszul z długim rękawem – 1325 szt. i koszul z krótkim rękawem – 1325 oraz koszul wyjściowych białych z długim rękawem – 70 szt. i koszul wyjściowych białych z krótkim rękawem – 70 szt
Interne Kennung: część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: dostawa butów letnich – 2400 par i butów taktycznych wysokich – 2200 par
Beschreibung: dostawa butów letnich – 2400 par i butów taktycznych wysokich – 2200 par
Interne Kennung: część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: dostawa półbutów męskich – 55 par, czółenek damskich 12 par oraz butów zimowych męskich – 55 par i butów zimowych damskich – 12 par
Beschreibung: dostawa półbutów męskich – 55 par, czółenek damskich 12 par oraz butów zimowych męskich – 55 par i butów zimowych damskich – 12 par
Interne Kennung: część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: dostawa pasów głównych skórzanych – 900 szt. i pasków skórzanych do spodni – 850 szt
Beschreibung: dostawa pasów głównych skórzanych – 900 szt. i pasków skórzanych do spodni – 850 szt
Interne Kennung: część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: dostawa rękawiczek skórzanych zimowych – 720 par
Beschreibung: dostawa rękawiczek skórzanych zimowych – 720 par
Interne Kennung: część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: dostawa pasów taktycznych – 1000 szt. i kamizelek taktycznych – 250 szt.
Beschreibung: dostawa pasów taktycznych – 1000 szt. i kamizelek taktycznych – 250 szt.
Interne Kennung: część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: dostawa umundurowania wyjściowego (marynarka wyjściowa– 60 szt., spodnie wyjściowe– 60 par, spódnica wyjściowa– 12 szt., płaszcz wyjściowy– 60 szt., czapka wyjściowa 160 szt.)
Beschreibung: dostawa umundurowania wyjściowego (marynarka wyjściowa– 60 szt., spodnie wyjściowe– 60 par, spódnica wyjściowa– 12 szt., płaszcz wyjściowy– 60 szt., czapka wyjściowa 160 szt.)
Interne Kennung: część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: dostawa skarpetek letnich 1620 par i zimowych – 1620 par, rajstopy - 72 szt.
Beschreibung: dostawa skarpetek letnich 1620 par i zimowych – 1620 par, rajstopy - 72 szt.
Interne Kennung: część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: dostawa koszule polo – 3000 szt
Beschreibung: dostawa koszule polo – 3000 szt
Interne Kennung: część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: dostawa podkoszulek t-shirtów – 4000 szt
Beschreibung: dostawa podkoszulek t-shirtów – 4000 szt
Interne Kennung: część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: dostawa dresów sportowych – 1350 szt,
Beschreibung: dostawa dresów sportowych – 1350 szt,
Interne Kennung: część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: dostawa dystynkcji – 1800 kpl.
Beschreibung: dostawa dystynkcji – 1800 kpl.
Interne Kennung: część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: dostawa kurtek z polaru – 370 szt,
Beschreibung: dostawa kurtek z polaru – 370 szt,
Interne Kennung: część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: dostawa bielizny termoaktywnej – 600 kpl.,
Beschreibung: dostawa bielizny termoaktywnej – 600 kpl.,
Interne Kennung: część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: dostawa butów sportowych „halówek” – 1400 par,
Beschreibung: dostawa butów sportowych „halówek” – 1400 par,
Interne Kennung: część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: dostawa krawatów – 60 szt
Beschreibung: dostawa krawatów – 60 szt
Interne Kennung: część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: dostawa sznurów galowych – 60 szt
Beschreibung: dostawa sznurów galowych – 60 szt
Interne Kennung: część nr 20