375444-2026 - Ergebnis
Tschechien – Arzneimittel – DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM PRO PRŮBĚŽNÉ A OPAKOVANÉ NÁKUPY LÉČIVÝCH PŘÍPRAVKŮ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM PRO PRŮBĚŽNÉ A OPAKOVANÉ NÁKUPY LÉČIVÝCH PŘÍPRAVKŮ
BeschreibungZadavatel prostřednictvím tohoto zadávacího řízení zavádí dynamický nákupní systém dle § 138 a násl. zákona na dodávky léčivých přípravků do Všeobecné fakultní nemocnice v Praze; blíže viz zadávací podmínky.
Interne KennungVZ - 78/2022
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelDYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM PRO PRŮBĚŽNÉ A OPAKOVANÉ NÁKUPY LÉČIVÝCH PŘÍPRAVKŮ_Únor_2/2026 - LEVODOPA, KARBIDOPA I.
BeschreibungDodávky léčivých přípravků (LEVODOPA, KARBIDOPA I.) do Všeobecné fakultní nemocnice v Praze; blíže viz zadávací podmínky.
Interne KennungDNS_LP_2_2/2026
Haupteinstufung (cpv): 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem