2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup 6 szt. autobusów elektrycznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 6 sztuk nowych jednoczłonowych miejskich autobusów o napędzie elektrycznym. 2. Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia jest siedziba Zamawiającego. 3. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 2 do SWZ, stanowiącym integralną jej część.
Vorherige Bekanntmachung: 75034-2025
Interne Kennung: 1.PN.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr, 34144910 Elektrobusse
5. Los
Los: LOT-0001