2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udostępnienie, obsługa, odbiór i zagospodarowanie segregowanych odpadów komunalnych dostarczanych przez mieszkańców Miasta Pruszkowa do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych
Beschreibung: przetarg nieograniczony
Interne Kennung: WSR.271.19.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Udostępnienie, obsługa, odbiór i zagospodarowanie segregowanych odpadów komunalnych dostarczanych przez mieszkańców Miasta Pruszkowa do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych
Interne Kennung: WSR.271.28.2025