2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zestawów eksperymentalnych przeznaczonych do celów dydaktycznych. Nr postępowania: ADP.2301.77.2025
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów eksperymentalnych przeznaczonych do celów dydaktycznych: 1) Kompletny zestaw eksperymentalny: obrazowanie metodą rezonansu magnetycznego (MRI) – 1 szt. 2) Kompletny zestaw eksperymentalny: Komputerowa tomografia ultradźwiękowa – 1szt. 3) Kompletny zestaw eksperymentalny: Badania ultradźwiękowe na modelu piersi – 1 szt. 4) Kompletny zestaw eksperymentalny: Sonografia Doplerowska - 1szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 2 do SWZ -„Opis przedmiotu zamówienia” oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 7 do SWZ. 3. Zakup jest realizowany w ramach projektu pod nazwą „Kreator kariery-zbuduj swoją przyszłość zawodową z UJK w Kielcach”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) na podstawie umowy nr FERS.01.05-IP.08-0256/23-00 zawartej z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju. 4. Oznaczenie przedmiotu zamówienia według kodu Wspólnego Słownika Zamówień CPV: 39162110-9 Sprzęt dydaktyczny 33100000-1 Urządzenia medyczne 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. 6.Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 7.Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 8.Wymagany okres rękojmi : 24 miesiące. 9.Wymagany minimalny okres gwarancji: 24 miesiące. Uwaga: Okres gwarancji stanowi jedno z kryteriów oceny ofert. Zaoferowanie krótszego okresu gwarancji niż minimalny wymagany- spowoduje odrzucenie oferty. 10.Dostarczone zestawy muszą być fabrycznie nowe, bez śladów użytkowania i nie mogą być przedmiotem praw osób trzecich.
Interne Kennung: ADP.2301.77.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa zestawów eksperymentalnych przeznaczonych do celów dydaktycznych.