See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług szkoleniowych dla pracowników kadry dydaktycznej oraz doktorantów Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usług szkoleniowych dla pracowników kadry dydaktycznej Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.
Interne Kennung: DZiK-DZP.2920.17.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie nr 1 – szkolenie prowadzone w formie online pn.: „Statistica kurs podstawowy”,
Beschreibung: Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1A do SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: zadanie nr 2 – szkolenie prowadzone w formie online pn.: „Statystyka w jakości – kurs podstawowy”
Interne Kennung: zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: zadanie nr 3 – szkolenie prowadzone w formie online pn.: „Statystyka w branży rolniczej”
Interne Kennung: zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: zadanie nr 4 – szkolenie prowadzone w formie online pn.: „Wykorzystanie pakietu Statistica w procesie dydaktycznym
Interne Kennung: zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: zadanie nr 5 – szkolenie prowadzone w formie online pn.: „Analiza śladu węglowego”
Interne Kennung: zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: zadanie nr 6 – szkolenie prowadzone w formie online pn.: „Obliczanie śladu węglowego”
Interne Kennung: zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: zadanie nr 7 – szkolenie prowadzone w formie stacjonarnej pn.: „Szkolenie Neurodydaktyka”
Interne Kennung: zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: zadanie nr 8 – kurs prowadzony w formie stacjonarnej pn.: „ Kurs inspektora nadzoru terenów zieleni
Interne Kennung: zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: zadanie nr 9
Interne Kennung: zadanie nr 9 – kurs prowadzony w formie stacjonarnej pn.: „Kurs brakarz tarcicy konstrukcyjnej”
Los: LOT-0010
Titel: zadanie nr 10 – szkolenie prowadzone w formie online pn.: „ Inwazyjne organizmy szkodliwe i ich zwalczanie metodami integrowanymi”.
Interne Kennung: zadanie nr 10