375507-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinsoftwarepaket – Rozbudowa systemu radiologicznego szpitala o narzędzia wykorzystujące Al. oraz zakup stacji roboczych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa systemu radiologicznego szpitala o narzędzia wykorzystujące Al. oraz zakup stacji roboczych.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Rozbudowa systemu radiologicznego szpitala o narzędzia wykorzystujące Al. oraz zakup stacji roboczych (przeglądowych) DICOM (30 szt.) i integracja z systemem radiologicznym 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, określono Opisie przedmiotu zamówienia – OPZ (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ. 3. Kat. CPC: 7, 24. 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: Wykonawca wykona zamówienie: nie później niż do 15.07.2026r. od daty zawarcia umowy. Termin zakończenia realizacji zamówienia uwarunkowany jest koniecznością rozliczenia i zakończenia projektu realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Priorytet: Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia - część grantowa Działanie D1.1.2. Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia. 6. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu pn. Rozwój usług cyfrowych i poprawa cyberbezpieczeństwa w Szpitalu Ogólnym USK w Rzeszowie nr KPOD.07.03-IP.10-0372/25 oraz Rozwój usług cyfrowych i poprawa cyberbezpieczeństwa w Podkarpackim Centrum Onkologii w Rzeszowie nr KPOD.07.03-IP.10-0374/25, realizowanych w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Priorytet: Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia - część grantowa Działanie D1.1.2. Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia. Numer naboru: KPOD.07.03-IP.10-001/25.
Interne KennungPostępowanie nr 26, ZP.261.8-INF.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72611000 Technische Computerunterstützung, 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen, 80511000 Ausbildung des Personals, 48820000 Server, 48823000 Dateiverwalter, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 30213000 Personalcomputer, 33195100 Monitoren, 33100000 Medizinische Geräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - Rozbudowa systemu radiologicznego szpitala o narzędzia wykorzystujące Al. oraz zakup stacji roboczych.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Rozbudowa systemu radiologicznego szpitala o narzędzia wykorzystujące Al. oraz zakup stacji roboczych (przeglądowych) DICOM (30 szt.) i integracja z systemem radiologicznym 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, określono Opisie przedmiotu zamówienia – OPZ (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ. 3. Kat. CPC: 7, 24. 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: Wykonawca wykona zamówienie: nie później niż do 15.07.2026r. od daty zawarcia umowy. Termin zakończenia realizacji zamówienia uwarunkowany jest koniecznością rozliczenia i zakończenia projektu realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Priorytet: Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia - część grantowa Działanie D1.1.2. Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia.
Interne KennungCzęść nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72611000 Technische Computerunterstützung, 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen, 80511000 Ausbildung des Personals, 48820000 Server, 48823000 Dateiverwalter, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 30213000 Personalcomputer, 33195100 Monitoren, 33100000 Medizinische Geräte