2. Verfahren
Verfahren
Titel: Publiczny transport zbiorowy – autobusowy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na liniach komunikacyjnych, których Organizatorem jest Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski, realizowanych w granicach Miasta Ostrowa Wielkopolskiego oraz na liniach komunikacyjnych na obszarze gmin sąsiednich z którymi Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski zawarła bądź zawrze porozumienia międzygminne. Wykonywanie publicznego transportu zbiorowego w przewozach drogowych będzie realizowane na terenie: 1. Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski – na liniach komunikacyjnych nr 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14 Bis, 15, 16, 22, 25, K-1, K-1 Bis, P, P’, M, C; 2. Gminy Ostrów Wielkopolski – na liniach komunikacyjnych nr 2, 4, 6, 7, 11, 14, 15, 16, 22, K-1, P, P’, M; 3. Gminy Przygodzice – na liniach komunikacyjnych nr 1, 2, 4, 7, 12, 15, 16; 4. Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce – na linii komunikacyjnej nr M; 5. Gminy Gołuchów – na linii komunikacyjnej nr P; 6. Miasta i Gminy Pleszew – na linii komunikacyjnej nr P; 7. Miasta Kalisz – na linii komunikacyjnej nr M; 8. Miasta i Gminy Krotoszyn – na linii komunikacyjnej nr K-1.
Interne Kennung: WGS.RTM.7243.4.2.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego