375549-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels – Vrijwillige transparantie Opvang Oekraïense vluchtelingen hotel
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVrijwillige transparantie Opvang Oekraïense vluchtelingen hotel
BeschreibungIn de gemeente Rijswijk zijn slechts een beperkt aantal locaties (hotels) beschikbaar waar een groep ontheemde Oekrainers van deze omvang tegelijkertijd kan worden opgevangen. De opvanglocatie dient binnen de gemeentegrenzen van de gemeente Rijswijk te liggen, anders tellen de opgevangen ontheemde Oekrainers niet mee voor bekostiging door de gemeente. De gemeente Rijswijk wenst een overeenkomst aan te gaan met max 2 partijen met betrekking tot de opvang van ontheemde Oekrainers in een hotel. Van 1 juli 2026 tot 15 september 2026 125 kamers (minimaal 200 plekken) voor 76 nachten € 1.614.525 Vanaf 15 september 2026 tot 4 maart 2028 30 kamers (maximaal 60 plekken) voor 536 nachten € 3.360.720 125 kamers in de periode van 1 juli 2026 tot 15 september 2026 en een afschaling van het aantal kamers vanaf 15 september 2026 naar 30 kamers tot en met 1 juli 2027. Inclusief een optie tot verlenging van 8 maanden tot afloop RTB 4 maart 2028 (verlenging mogelijk tot en met 4 maart 2028).
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungDe gemeente wenst een overeenkomst te sluiten voor het verzorgen van de volgende diensten met betrekking tot de opvang van ontheemde Oekrainers die worden opgevangen in een: - Het opvangen van 200 na afbouw 60 ontheemde Oekraïners binnen de grenzen van de gemeente Rijswijk. Waarbij ontheemde Oekrainers zoveel mogelijk worden overgeplaatst naar zelfstandige woningen als een vorm van opvang. - Verzorgen van minimaal drie maaltijden (afwisselend en gezond) per dag, passend bij de geloofsovertuiging van de individuele ontheemde Oekraïners en dranken; - Opdrachtnemer dient gedurende de periode waarin hij de opvang van ontheemde Oekraïners realiseert een signaleringsfunctie te vervullen. Dit houdt in, doch niet gelimiteerd, het opmerken van afwijkend gedrag of problemen binnen de opvang. Deze signalen dienen direct door te worden gegeven aan sociaal beheer wat gedurende vele uren aanwezig is in het hotel en aan de contactpersoon van de gemeente Rijswijk; - De opvanglocatie is in staat de opvang van ontheemde Oekrainers te verzorgen binnen de financiële kaders die de Rijksoverheid beschikbaar stelt. De vergoedingen die de gemeente ontvangt worden één-op-één voor deze opdracht beschikbaar gesteld. De gemeente voegt hiervoor geen eigen middelen toe. Van 1 juli 2026 tot 15 september 2026 125 kamers (minimaal 200 plekken) voor 76 nachten € 1.614.525 Vanaf 15 september 2026 tot 4 maart 2028 30 kamers (maximaal 60 plekken) voor 536 nachten € 3.360.720 125 kamers in de periode van 1 juli 2026 tot 15 september 2026 en een afschaling van het aantal kamers vanaf 15 september 2026 naar 30 kamers tot en met 1 juli 2027. Inclusief een optie tot verlenging van 8 maanden tot afloop RTB 4 maart 2028 (verlenging mogelijk tot en met 4 maart 2028).
Interne Kennung1