2. Verfahren
Verfahren
Titel: Informační systém FSDN a poskytnutí služeb podpory a rozvoje
Beschreibung: Vytvoření nového informačního systému FSDN (dále jen „Dílo“) a poskytnutí služeb technické podpory a rozvoje systému po dobu 48 měsíců (dále jen „Služby“) od provedení Díla. Specifikace požadavků na Dílo včetně kompatibility se stávajícím prostředím zadavatele a rozsah Služeb jsou uvedeny ve Smlouvě (příloha č. 3 ZD) a v jejích technických přílohách. Součástí Díla jsou mimo jiné též školení, migrace dat a provedení zkušebního provozu včetně paralelního provozu nového systému se současným systémem FADN provozovaným zadavatelem. Zadavatel je oprávněn nad rámec Služeb zadat za podmínek Smlouvy dodavateli rozšíření Díla v rozsahu nepřevyšujícím 480 hodin (dále jen „Rozšíření“) za pevnou hodinovou sazbu uvedenou ve Smlouvě.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1/2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Výhrada změny závazku dle § 100 odst. 1 zákona: Ano (Rozšíření); Rozšíření představuje vyhrazenou změnu závazku ve smyslu § 100 odst. 1 ZZVZ, kterou je zadavatel oprávněn zadat účastníku v rozsahu nepřevyšujícím 480 hodin dle svých potřeb a ekonomických možností, přičemž zadavatel není povinen zadat Rozšíření ani z části. V podrobnostech viz ZD, zejm. příloha č. 3 ZD.