375631-2026 - Ergebnis
Polen – Lehrmittel – „Zakup i dostawa sprzętu oraz wyposażenia na potrzeby przeprowadzenia kursów zawodowych oraz zakup wyposażenia służącego niwelowaniu barier w obszarze dostępności, w tym wyposażenia wspierającego realizację zasady dostępności w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Zakup i dostawa sprzętu oraz wyposażenia na potrzeby przeprowadzenia kursów zawodowych oraz zakup wyposażenia służącego niwelowaniu barier w obszarze dostępności, w tym wyposażenia wspierającego realizację zasady dostępności w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu oraz wyposażenia, wraz z usługą montażu (jeżeli dotyczy) oraz instruktażu prawidłowego użytkowania (jeżeli dotyczy), opisanych w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Zamówienie realizowane jest na potrzeby doposażenia jednostek penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie, w celu prawidłowej realizacji kursów zawodowych w jednostkach organizacyjnych Służby Więziennej. - sanitariusz szpitalny - kucharz - technolog robót wykończeniowych - dekarz - brukarz - stolarz - malarz-tynkarz - glazurnik - pracownik ogólnobudowlany - pilarz - operator kosy i kosiarki spalinowej - ogrodnik 4.1.1. W ramach zamówienia Zamawiający przewiduje zakup wyposażenia służącego niwelowaniu barier w obszarze dostępności, w tym elementów, które ze względu na swój charakter mogą stanowić wyroby medyczne w rozumieniu obowiązujących przepisów. Wyposażenie to jest nabywane wyłącznie w celu realizacji zasady dostępności w procesie szkoleniowym, dydaktycznym lub organizacyjnym w jednostkach penitencjarnych i nie jest przeznaczone do udzielania świadczeń zdrowotnych ani prowadzenia działalności leczniczej. - doposażenie jednostek z zakresu dostępności w ramach projektu pn. „Kompleksowe działania szkoleniowo-aktywizacyjne mające na celu przygotowanie osób odbywających karę pozbawienia wolności do skutecznego powrotu na rynek pracy i do społeczeństwa”.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa sprzętu i wyposażenia medycznego z usługą montażu i instruktażu na potrzeby kursu sanitariusz szpitalny
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania techniczne oraz zakres rzeczowy, zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – OPZ. Część 1.- Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego z usługą montażu i instruktażu na potrzeby kursu sanitariusz szpitalny będzie realizowana dla: Zadanie 1.- Areszt Śledczy w Koszalinie Zadanie 2. Zakład Karny w Goleniowie Zadanie 3. Areszt Śledczy w Szczecinie Kategoria przedmiotu zamówienia zgodnie ze Wspólnym Słownikiem Zamówień CPV: 39162100-6 – Pomoce dydaktyczne 33100000-1 – Urządzenia medyczne 33194110-0 – Sprzęt do resuscytacji 33100000-1 – Urządzenia medyczne 39162100-6 – Pomoce dydaktyczne 33182100-0 – Defibrylatory 33196200-2 – Sprzęt dla osób niepełnosprawnych 32342410-9 – Sprzęt nagłaśniający 33194110-0 – Sprzęt do resuscytacji 33192120-9 – Nosze 33192000-2 – Meble medyczne 33192100-3 – Łóżka medyczne 39224300-1 – Sprzęt do sprzątania 44613800-8 – Pojemniki na odpady 33193100-4 – Wózki inwalidzkie UWAGA: Sprzęt i wyposażenie objęte niniejszą częścią zamówienia stanowią element doposażenia w zakresie dostępności i są przeznaczone do celów szkoleniowych, dydaktycznych lub organizacyjnych, a nie do udzielania świadczeń zdrowotnych.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak opcji
LosLOT-0002
TitelDostawa sprzętu i wyposażenia medycznego z usługą instruktażu na potrzeby i doposażenie jednostek z zakresu dostępności
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania techniczne oraz zakres rzeczowy, zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – OPZ. Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego z usługą instruktażu na potrzeby i doposażenie jednostek z zakresu dostępności i będzie realizowana dla: Zadanie1.- Areszt Śledczy w Koszalinie Zadanie2.-Zakład Karny w Czarnem, Zadanie3.- Zakład Karny w Starem Bornem Zadanie 4.-Areszt Śledczy w Słupsku Zadanie 5.-Zakład Karny w Gorzowie Wielkopolskim Zadanie 6.- Areszt Śledczy w Międzyrzeczu UWAGA: Sprzęt i wyposażenie objęte niniejszą częścią zamówienia stanowią element doposażenia w zakresie dostępności i są przeznaczone do celów szkoleniowych, dydaktycznych lub organizacyjnych, a nie do udzielania świadczeń zdrowotnych.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33196200 Hilfsmittel für Behinderte
LosLOT-0003
TitelDostawa sprzętu i wyposażenia z usługą montażu i instruktażu na potrzeby kursu kucharz
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania techniczne oraz zakres rzeczowy, zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – OPZ. Dostawa sprzętu i wyposażenia z usługą montażu i instruktażu na potrzeby kursu kucharz będzie realizowana dla: Zadanie 1.- Areszt Śledczy w Szczecinie Zadanie 2.- Zakład Karny w Gorzowie Wielkopolskim Kategoria przedmiotu zamówienia zgodnie ze Wspólnym Słownikiem Zamówień CPV: 39162100-6 – Pomoce dydaktyczne 39312000-3 – Maszyny do przygotowywania żywności 39310000-6 – Sprzęt gastronomiczny 39711200-8 – Elektryczne urządzenia kuchenne 39162100-6 – Pomoce dydaktyczne
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39312000 Ausrüstung für die Zubereitung von Speisen
LosLOT-0004
TitelDostawa sprzętu i wyposażenia z usługą instruktażu na potrzeby kursu technolog robót wykończeniowych
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania techniczne oraz zakres rzeczowy, zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – OPZ. Część 4.- Dostawa sprzętu i wyposażenia z usługą instruktażu na potrzeby kursu technolog robót wykończeniowych będzie realizowana dla: Zadanie1.- Oddział Zewnętrzny w Koszalinie Aresztu Śledczego w Koszalinie, Zadanie2.-Oddział Zewnętrzny w Dobrowie Aresztu Śledczego w Koszalinie, Zadanie3.- Zakład Karny w Starem Bornem Zadanie 4.-Areszt Śledczy w Słupsku Zadanie 5.- Oddział Zewnętrzny w Ustce Aresztu Śledczego w Słupsku Zadanie 6.- Areszt Śledczy w Międzyrzeczu Zadanie 7.-Zakład Karny w Czarnem, Zadanie 8.- Oddział Zewnętrzny w Złotowie Zakładu Karnego w Czarnem Zadanie 9.-Zakład Karny w Gorzowie Wielkopolskim Zadanie 10.-Oddział Zewnętrzny w Słońsku Zadanie 11.- Zakład Karny w Wierzchowie Zadanie 12.- Zakład Karny w Goleniowie Zadanie 13.- Areszt Śledczy w Szczecinie Kategoria przedmiotu zamówienia zgodnie ze Wspólnym Słownikiem Zamówień CPV: 39162100-6 – Pomoce dydaktyczne 42600000-2 – Obrabiarki– Odkurzacze przemysłowe 42650000-7 – Narzędzia ręczne pneumatyczne lub silnikowe 42652000-1 – Ręczne narzędzia elektromechaniczne 38340000-0 – Instrumenty pomiarowe 38424000-3 – Przyrządy pomiarowe laserowe 44510000-8 – Narzędzia 44512000-2 – Różne narzędzia ręczne 42652000-1 – Ręczne narzędzia elektromechaniczne 39713430-6 – Odkurzacze 42924730-5 – Odkurzacze przemysłowe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge
LosLOT-0005
TitelDostawa sprzętu i wyposażenia z usługą instruktażu na potrzeby kursu dekarz
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania techniczne oraz zakres rzeczowy, zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – OPZ.Część 5.- Dostawa sprzętu i wyposażenia z usługą instruktażu na potrzeby kursu dekarz będzie realizowana dla: Zadanie1.- Zakład Karny w Czarnem, Kategoria przedmiotu zamówienia zgodnie ze Wspólnym Słownikiem Zamówień CPV: 39162100-6 – Pomoce dydaktyczne 42600000-2 – Obrabiarki 42630000-1 – Obrabiarki do obróbki metalu 42633000-2 – Giętarki, zagniatarki i prasy do metalu
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42633000 Biege-, Falz-, Richt- oder Planiermaschinen
LosLOT-0006
TitelDostawa sprzętu i wyposażenia z usługą instruktażu na potrzeby kursu brukarz
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania techniczne oraz zakres rzeczowy, zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – OPZ. Część 6.- Dostawa sprzętu i wyposażenia z usługą instruktażu na potrzeby kursu brukarz będzie realizowana dla: Zadanie 1.- Zakład Karny w Wierzchowie Zadanie 2.- Zakład Karny w Nowogardzie Zadanie 3.- Oddział Zewnętrzny w Płotach/ Zakładu Karnego w Nowogardzie Kategoria przedmiotu zamówienia zgodnie ze Wspólnym Słownikiem Zamówień CPV: 39162100-6 – Pomoce dydaktyczne 43300000-6 – Maszyny budowlane 43320000-2 – Sprzęt budowlany 42652000-1 – Ręczne narzędzia elektromechaniczne 42650000-7 – Narzędzia ręczne pneumatyczne lub silnikowe 42652000-1 – Ręczne narzędzia elektromechaniczne 42650000-7 – Narzędzia ręczne pneumatyczne lub silnikowe 43120000-0 – Maszyny do wiercenia 43130000-3 – Wiertnice
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43000000 Maschinen und Geräte für Bergbau und Steinbrecharbeiten, Baumaschinen
LosLOT-0007
TitelDostawa sprzętu i wyposażenia z usługą instruktażu na potrzeby kursu stolarz
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania techniczne oraz zakres rzeczowy, zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – OPZ. Część 7.- Dostawa sprzętu i wyposażenia z usługą instruktażu na potrzeby kursu stolarz będzie realizowana dla: Zadanie 1.-Areszt Śledczy w Słupsku Zadanie 2.- Oddział Zewnętrzny w Ustce Aresztu Śledczego w Słupsku Kategoria przedmiotu zamówienia zgodnie ze Wspólnym Słownikiem Zamówień CPV: 39162100-6 – Pomoce dydaktyczne 44510000-8 – Narzędzia 44512000-2 – Dłuta, strugi i podobne narzędzia 42652000-1 – Elektryczne narzędzia ręczne 42642100-0 – Obrabiarki do drewna
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44512000 Diverses Handwerkzeug
LosLOT-0008
TitelDostawa sprzętu i wyposażenia z usługą instruktażu na potrzeby kursu malarz-tynkarz
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania techniczne oraz zakres rzeczowy, zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – OPZ. Część 8.- Dostawa sprzętu i wyposażenia z usługą instruktażu na potrzeby kursu malarz-tynkarz będzie realizowana dla: Zadanie 1.- Oddział Zewnętrzny w Szczecinku Zakładu Karnego w Czarnem Kategoria przedmiotu zamówienia zgodnie ze Wspólnym Słownikiem Zamówień CPV: 39162100-6 – Pomoce dydaktyczne 42652000-1 – Elektryczne narzędzia ręczne 44512221-7 – Pace tynkarskie 39224200-8 – Pędzle do malowania 44513100-6 – Drabiny 44510000-8 – Narzędzia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39224210 Malerpinsel
LosLOT-0009
TitelDostawa sprzętu i wyposażenia z usługą instruktażu na potrzeby kursu glazurnik
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania techniczne oraz zakres rzeczowy, zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – OPZ. Część 9.- Dostawa sprzętu i wyposażenia z usługą instruktażu na potrzeby kursu glazurnik będzie realizowana dla: Zadanie 1.- Oddział Zewnętrzny w Szczecinku Zakładu Karnego w Czarnem Kategoria przedmiotu zamówienia zgodnie ze Wspólnym Słownikiem Zamówień CPV: 39162100-6 – Pomoce dydaktyczne 42652000-1 – Elektryczne narzędzia ręczne 44512200-4 – Narzędzia ręczne do obróbki 44521110-4 – Poziomice Część 10.- Dostawa sprzętu
LosLOT-0010
TitelDostawa sprzętu i wyposażenia z usługą instruktażu na potrzeby kursu pracownik ogólnobudowlany
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania techniczne oraz zakres rzeczowy, zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – OPZ. Część 10.- Dostawa sprzętu i wyposażenia z usługą instruktażu na potrzeby kursu pracownik ogólnobudowlany będzie realizowana dla: Zadanie 1.- Zakład Karny w Nowogardzie Zadanie 2.- Oddział Zewnętrzny w Płotach/ Zakładu Karnego w Nowogardzie Kategoria przedmiotu zamówienia zgodnie ze Wspólnym Słownikiem Zamówień CPV: 39162100-6 – Pomoce dydaktyczne 42600000-2 – Obrabiarki– Odkurzacze przemysłowe 42650000-7 – Narzędzia ręczne pneumatyczne lub silnikowe 42652000-1 – Ręczne narzędzia elektromechaniczne 38340000-0 – Instrumenty pomiarowe 38424000-3 – Przyrządy pomiarowe laserowe 44510000-8 – Narzędzia 44512000-2 – Różne narzędzia ręczne
LosLOT-0011
TitelDostawa sprzętu i wyposażenia z usługą instruktażu na potrzeby kursu pilarz
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania techniczne oraz zakres rzeczowy, zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – OPZ. Część 11.- Dostawa sprzętu i wyposażenia z usługą instruktażu na potrzeby kursu pilarz będzie realizowana dla: Zadanie 1.-Oddział Zewnętrzny w Dobrowie Aresztu Śledczego w Koszalinie, Zadanie 2.- Zakład Karny w Starem Bornem Kategoria przedmiotu zamówienia zgodnie ze Wspólnym Słownikiem Zamówień CPV: 39162100-6 – Pomoce dydaktyczne 16320000-4 – Piły mechaniczne 42652000-1 – Elektryczne narzędzia ręczne
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16310000 Mäher
LosLOT-0012
TitelDostawa sprzętu i wyposażenia z usługą instruktażu na potrzeby kursu operator kosy i kosiarki spalinowej
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania techniczne oraz zakres rzeczowy, zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – OPZ. Część 12.- Dostawa sprzętu i wyposażenia z usługą instruktażu na potrzeby kursu operator kosy i kosiarki spalinowej będzie realizowana dla: Zadanie 1.-Oddział Zewnętrzny w Dobrowie Aresztu Śledczego w Koszalinie, Kategoria przedmiotu zamówienia zgodnie ze Wspólnym Słownikiem Zamówień CPV: 39162100-6 – Pomoce dydaktyczne 16160000-4 – Sprzęt ogrodniczy mechaniczny 16311000-8 – Wykaszarki 42652000-1 – Ręczne narzędzia elektromechaniczne 42650000-7 – Narzędzia ręczne pneumatyczne lub silnikowe 42924730-5 – Odkurzacze przemysłowe 39713430-6 – Odkurzacze 16310000-1 – Kosiarki
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16160000 Verschiedenes Gärtnergerät
LosLOT-0013
TitelDostawa sprzętu i wyposażenia z usługą instruktażu na potrzeby kursu ogrodnik
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania techniczne oraz zakres rzeczowy, zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – OPZ. Część 13.- Dostawa sprzętu i wyposażenia z usługą instruktażu na potrzeby kursu ogrodnik będzie realizowana dla: Zadanie 1. Zakład Karny w Goleniowie Kategoria przedmiotu zamówienia zgodnie ze Wspólnym Słownikiem Zamówień CPV: 39162100-6 – Pomoce dydaktyczne 44510000-8 – Narzędzia 44511000-5 – Narzędzia ręczne 44512200-1 – Sekatory i nożyce 42652000-1 – Ręczne narzędzia elektromechaniczne 42650000-7 – Narzędzia ręczne pneumatyczne lub silnikowe 44160000-9 – Rurociągi, rury, przewody, osprzęt 44167000-8 – Złączki i osprzęt instalacyjny 39294100-0 – Artykuły ogrodnicze 44112100-9 – Konstrukcje szklarniowe 44613800-8 – Pojemniki na płyny 42924720-2 – Urządzenia natryskowe 16160000-4 – Sprzęt ogrodniczy mechaniczny
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44511000 Handwerkzeug