2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa pakowania i transportu dzieł sztuki na wystawę pn. „Wielka Gra. Opera Władysława IV”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa pakowania i transportu dzieł sztuki (transporty ogólnopolskie i międzynarodowe) na wystawę czasową prezentowaną w Zamku Królewskim w Warszawie pn. „Wielka Gra. Opera Władysława IV”, która będzie prezentowana w Zamku Królewskim w Warszawie w okresie od dnia 16.04.2026 r. do dnia 20.07.2026 r. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje następujące czynności: 1) wykonanie specjalistycznych opakowań do transportu dzieł sztuki, 2) pakowanie i rozpakowywanie obiektów przez wykwalifikowanych pracowników, 3) specjalistyczne przygotowanie trudnych obiektów do transportu, przemieszczanie i demontaż obiektów na terenie wypożyczającego i Zamawiającego, 4) realizacja transportu specjalistycznymi środkami lokomocji spełniającymi wymagania Zamawiającego i właścicieli obiektów.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin skrócony zgodnie z art. 138 ust. 4 Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa pakowania i transportu dzieł sztuki (transporty ogólnopolskie i międzynarodowe) na wystawę czasową prezentowaną w Zamku Królewskim w Warszawie pn. „Wielka Gra. Opera Władysława IV”, która będzie prezentowana w Zamku Królewskim w Warszawie w okresie od dnia 16.04.2026 r. do dnia 20.07.2026 r. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje następujące czynności: 1) wykonanie specjalistycznych opakowań do transportu dzieł sztuki, 2) pakowanie i rozpakowywanie obiektów przez wykwalifikowanych pracowników, 3) specjalistyczne przygotowanie trudnych obiektów do transportu, przemieszczanie i demontaż obiektów na terenie wypożyczającego i Zamawiającego, 4) realizacja transportu specjalistycznymi środkami lokomocji spełniającymi wymagania Zamawiającego i właścicieli obiektów.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje wznowień i opcji.