2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju opałowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju opałowego lekkiego (CPV: 09135100-5) przeznaczonego do spalania w piecach grzewczych – w ilości 212 000 litrów. 2. Olej opałowy lekki musi spełniać wszystkie wymagania określone w aktualnych na dzień dostawy obowiązujących przepisach i normach, w tym w szczególności wymagania PN-C-96024 Przetwory naftowe Oleje opałowe w zakresie oleju opałowego lekkiego gatunku L-1 oraz wymagania Rozporządzenia Ministra Energii z dnia 1 grudnia 2016 r. w sprawie wymagań jakościowych dotyczących zawartości siarki dla olejów oraz rodzajów instalacji i warunków, w których będą stosowane ciężkie oleje opałowe (Dz.U. z 2016 r., poz. 2008). Olej opałowy lekki spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 28 listopada 2022 r. w sprawie znakowania i barwienia wyrobów energetycznych (Dz.U. z 2022 r., poz. 2633). 3. Przedmiot zamówienia musi posiadać świadectwo jakości – dostarczone przy każdorazowej dostawie towaru – potwierdzające, że oferowany olej opałowy spełnia obowiązujące wymagania. 4. Szczegółowe wymagane parametry zawiera Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 13 Z PN 26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju opałowego lekkiego (CPV: 09135100-5) przeznaczonego do spalania w piecach grzewczych – w ilości 212 000 litrów. 2. Szczegółowe wymagane parametry zawiera Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.