375677-2026 - Wettbewerb
Dänemark – Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte – EU-Udbud På indkøb af Forflytningshjælpemidler til et antal KomUdbud-kommuner - Delvist GENUDBUD
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEU-Udbud På indkøb af Forflytningshjælpemidler til et antal KomUdbud-kommuner - Delvist GENUDBUD
BeschreibungEU-Udbud af Rammeaftale for forflytningshjælpemidler herunder: o Delaftale 1: Loftlifte og fristående systemer UDEN længdeforskydning. o Delaftale 2: Glidelagner og Vendesystemer
Vorherige Bekanntmachung345848-2026
Interne Kennung720115
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33196200 Hilfsmittel für Behinderte, 33196100 Hilfsmittel für ältere Leute
5. Los
LosLOT-0001
TitelDelaftale 1: Loftlift og Fritstående systemer uden længdeforskydning
BeschreibungLoftlift og Fritstående systemer uden længdeforskydning
Interne Kennung720403
LosLOT-0002
TitelDelaftale 2: Glidelagner og vendesystemer
BeschreibungGlidelagner og vendesystemer
Interne Kennung720419
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte