2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveranties plantmaterialen
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is het aangaan van een raamovereenkomst met 3 opdrachtnemers per perceel (bomen en heesters) voor levering van plantmateriaal waarbij de aanbestedende dienst de economisch meest voordelige inschrijvingen selecteert. De raming van de opdrachten gedurende de gehele looptijd inclusief de verlengingsopties bedraagt € 565.000,- exclusief btw voor het perceel bomen en € 1.240.000,- exclusief btw voor het perceel Heesters. Op basis van de op van een onzekerheidsmarge van circa 20% is de maximale waarde van de raamovereenkomst €2.180.000 exclusief btw.
Interne Kennung: I&A_2025_0077
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03450000 Erzeugnisse von Forstbaumschulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03451300 Sträucher, 03452000 Bäume
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bomen
Beschreibung: Betreft de levering van bomen De raming van de opdracht gedurende de gehele looptijd inclusief de verlengingsopties bedraagt € 565.000,- exclusief btw voor het perceel Bomen.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03452000 Bäume
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingen
Los: LOT-0002
Titel: Heesters
Beschreibung: Betreft de levering van heesters De raming van de opdracht gedurende de gehele looptijd inclusief de verlengingsopties bedraagt € 1.240.000,- exclusief btw voor het perceel Heesters
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03451300 Sträucher