2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 05 02 i 19 05 01 pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów prowadzonego przez Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sobuczynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 05 02 Nieprzekompostowane frakcje odpadów pochodzenia zwierzęcego i roślinnego i 19 05 01 Nieprzekompostowane frakcje odpadów komunalnych i podobnych, pochodzącego z Zakładu Zagospodarowania Odpadów prowadzonego przez Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sobuczynie, wytworzonego z odpadów zielonych i innych bioodpadów zbieranych selektywnie.
Interne Kennung: 06/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 05 02 i 19 05 01 pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów prowadzonego przez Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sobuczynie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 05 02 Nieprzekompostowane frakcje odpadów pochodzenia zwierzęcego i roślinnego i 19 05 01 Nieprzekompostowane frakcje odpadów komunalnych i podobnych, pochodzącego z Zakładu Zagospodarowania Odpadów prowadzonego przez Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sobuczynie, wytworzonego z odpadów zielonych i innych bioodpadów zbieranych selektywnie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w pkt 4 SWZ.