See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi kompleksowe w zakresie utrzymania higieny szpitalnej w Szpitalu SP ZOZ w Świdniku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kompleksowego utrzymania czystości, higieny, transportu wewnątrzszpitalnego, utrzymania technicznego oraz świadczenie czynności pomocniczych przy pacjencie w obiektach Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku, zlokalizowanych przy: a) Alei Lotników Polskich 18, 21 – 040 w Świdniku, b) ul. Leśmiana 4, 21 – 040 w Świdniku, c) ul. Braci Spozów 19, 21-050 Piaski
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/05/04/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0001