2. Verfahren
Verfahren
Titel: Concessie voor het beheer van het parkeren in de stad Halle - 1/1/2027 - 31/12/2028
Beschreibung: De concessieovereenkomst voor het beheer parkeren 1/1/2027-31/12/2028 (3x verlengbaar) omvat het beheer van het parkeren op grondgebied van Halle : - het beheer van het betalend parkeren; - de volledige exploitatie van het betalend parkeren op de openbare weg; - de controle op het parkeren met beperkte parkeertijd; - het correct gebruik van bewonerskaarten en parkeervergunningen voor (niet-)bewoners. Plaats van de uitvoering van de concessie: Stad Halle. De concessieopdracht omvat: 1. Het controleren van het parkeren op locaties met blauwe zonereglementering en het betalend parkeren in stad Halle, dit volgens de frequentie bepaald in onderhavig document (zie III.2.4 van onderhavig concessiedocument). 2. Het uitschrijven en invorderen van retributiebonnen voor alle parkeerovertredingen i.v.m. betalend parkeren en blauwe zone. 3. Het opmaken en verdelen van de bewonerskaarten, parkeerabonnementen en bezoekersparkeerkaarten aan de rechthebbenden en het overmaken aan de concessiegever van een lijst met gegevens over de uitgereikte bewonerskaarten. 4. Instaan voor de klachtenbehandeling n.a.v. de uitvoering van deze concessie. 5. Ten einde de concessiegever het nodige toezicht te laten uitoefenen op de inningen, worden alle bedragen, geïnd in het kader van deze concessie, rechtstreeks gestort op een afzonderlijke rekening op naam van de concessiehouder. 6. Het bezorgen aan de financiële dienst van het stadsbestuur, uiterlijk tegen het einde van de maand volgend op de maand waarin de retributiebonnen uitgeschreven werden, van een gedetailleerde staat met opgave van: a) Het aantal uitgeschreven bonnen per straat b) Een chronologische excel-lijst die per e-mail aan de financiële dienst gestuurd wordt (financien@halle.be), met ten minste de volgende gegevens: i) Datum van de inbreuken ii) Dag van de inbreuken iii) Tijdstip van de inbreuken iv) Nummerplaat van het voertuig waarvoor er een retributiebon werd uitgeschreven v) Locatie (straat of parking) van de inbreuken vi) Totaal verschuldigde retributie, met afzonderlijke vermelding van overdracht van vorige maand. vii) Totaal van de geïnde bedragen tijdens de afgelopen maand. viii) Totaal en opgave detail van betwiste of binnen gestelde termijn niet ontvangen retributies 7. Advies inzake parkeerbeleid, communicatie, signalisatie- en wegmarkeringen, innovatieve ontwikkelingen en locatiebepaling van parkeerautomaten. 8. De overname van de bestaande parkeerautomaten aan boekhoudwaarde en het onderhoud en herstellen van deze parkeerautomaten. Er zijn thans 85 parkeerautomaten geplaatst, maar de concessiegever heeft het recht om dit aantal in te perken/uit te breiden tijdens de looptijd van de concessie. Daartoe dient de concessiehouder parkeerautomaten weg te halen, te verplaatsen of nieuwe te leveren. Een overzicht van de huidige parkeerautomaten is als bijlage J aan dit concessiedocument toegevoegd. 9. De overname van bestaande investeringen aan boekhoudwaarde en het beheer van de parking op de OCMW-site (gelegen A. Demaeghtlaan) met een privatieve parking van ongeveer 50 plaatsen. 10. De overname van de bestaande parkeersensoren aan boekhoudwaarde en het onderhoud en herstellen van deze parkeersensoren op shop & go-plaatsen. Er zijn thans 55 shop & go-plaatsen uitgerust met een parkeersensor, maar de concessiegever heeft het recht om dit aantal in te perken/uit te breiden tijdens de looptijd van de concessie. Daartoe dient de concessiehouder parkeersensoren weg te halen, te verplaatsen of nieuwe te leveren. Een overzicht van de huidige shop & go-plaatsen is als bijlage I aan dit concessiedocument toegevoegd. Opgelet: Deze plaatsingsprocedure / concessie is niet onderworpen aan de overheidsopdrachtenreglementering (het betreft geen overheidsopdracht). Voor wat betreft de uitvoeringsregels, wordt het Koninklijk besluit van 25 juni 2017 betreffende de plaatsing en de algemene uitvoeringsregels van de concessieovereenkomsten (en latere wijzigingen) vrijwillig van toepassing verklaard op de voorliggende concessie, doch slechts in de mate dat hiervan niet in de concessiedocumenten (impliciet of expliciet) wordt afgeweken.
Interne Kennung: PPP01Y-1970/6228/2026-FAC-005
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63712400 Betrieb von Parkplätzen und Parkhäusern
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-FAC-005_1