2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop duikwagens
Beschreibung: De duikwagen is een voertuig waarmee 6 personen, waaronder 2 duikers, 2 oppervlakteassistenten, een duikploegleider en een duikassistent/chauffeur, vervoerd kunnen worden. De wagen wordt uitgerust met materieel ten behoeve van het verlenen van hulp bij incidenten op het water. Het voertuig bestaat uit een cabine voor 2 personen, een duikcompartiment met 4 zitplaatsen en een materieelruimte achteraan. Het voertuig is van het type bestelwagen, stedelijk, met twee assen, met een maximaal toegestane massa door COC van 5 ton. De opdracht omvat de levering van maximaal 6 duikwagens, voor de brandweerzones die werden opgenomen als potentiële afnemers.
Interne Kennung: PPP14B-97/6011/2026/02
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/02_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (In optie wordt een striping uitgevoerd in Battenburg patroon aangeboden. Voor de striping wordt gebruikgemaakt van hoogwaardige retroreflecterende folie met lange levensduur. Het volledig ontwerp gebeurt in overleg met de opdrachtgever.)