375794-2025 - Ergebnis
Tschechien – OP-Ausrüstung – Endoresektor pro HoLEP a morcelaci
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEndoresektor pro HoLEP a morcelaci
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka a pozáruční servis přístroje určeného pro kompletní endoskopickou chirurgii. Jedná se o resekce tkáně s automatickým odsáváním, resekce tumoru, cystoskopie apod. Zlepšení, urychlení a zpřesnění provádění výkonů s co nejmenším dopadem na pacienta. Dojde ke zkrácení celého operačního výkonu díky modernější a šetrnější technologii. Součástí zakázky je i dodávka spotřebního materiálu k soutěženému přístroji.
Interne KennungÚN 06/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33162100 OP-Ausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen