2. Verfahren
Verfahren
Titel: KII - IT-90-22-00314 "Upgrade ŘS SPPA T 3000“
Beschreibung: Předmětem zakázky je upgrade stávajícího distribuovaného řídicího systému (Distributed Control Systém - dále jen DCS) Siemens SPPA-T3000 na aktuální, výrobcem nabízenou a podporovanou verzi. Nedílnou součástí plnění bude dále i zpracování požadované technické dokumentace, zajištění potřebných dodávek materiálu a komponentů, úpravy konfigurace systému, oživení, odzkoušení a uvedení zařízení do trvalého provozu. Celé dílo bude provedeno formou dodávky na „klíč“.
Interne Kennung: N006/25/V00006886
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48151000 Computersteuerungssystem
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 4570069492