See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozwój usług dla e-zdrowia SSWCH – Portal Pacjenta oraz integracja z Centralną e-Rejestracją.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, wdrożenie i uruchomienie Portalu Pacjenta w modelu chmurowym SaaS (Software as a Service), obejmujące konfigurację, parametryzację oraz integrację z systemami Zamawiającego. Zakres zamówienia obejmuje również pełną integrację środowiska HIS z Centralną e-Rejestracją (CER/SER) platformy P1 wraz z uruchomieniem mechanizmów wymiany danych i synchronizacji harmonogramów. 2. Postępowanie będzie składać się z dwóch elementów: 1) Dostarczenie licencji i uruchomienie e-Rejestracji w oparciu o Portal Pacjenta firmy Asseco, 2) Dostarczenie licencji i integrację uruchomionego systemu e-Rejestracji z krajowym systemem Centralnej e-Rejestracji.
Vorherige Bekanntmachung: 246940-2026
Interne Kennung: PN/252/PP/12/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Rozwój usług dla e-zdrowia SSWCH – Portal Pacjenta oraz integracja z Centralną e-Rejestracją
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, wdrożenie i uruchomienie Portalu Pacjenta w modelu chmurowym SaaS (Software as a Service), obejmujące konfigurację, parametryzację oraz integrację z systemami Zamawiającego. Zakres zamówienia obejmuje również pełną integrację środowiska HIS z Centralną e-Rejestracją (CER/SER) platformy P1 wraz z uruchomieniem mechanizmów wymiany danych i synchronizacji harmonogramów. 2. Postępowanie będzie składać się z dwóch elementów: 1) Dostarczenie licencji i uruchomienie e-Rejestracji w oparciu o Portal Pacjenta firmy Asseco, 2) Dostarczenie licencji i integrację uruchomionego systemu e-Rejestracji z krajowym systemem Centralnej e-Rejestracji. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 8 do SWZ.