375857-2026 - Wettbewerb
Polen – Ausbildung im medizinischen Bereich – CP.251.796.2026, usługa edukacyjna polegająca na wykonaniu w imieniu Zamawiającego i na jego rachunek części praktycznej Kursu kwalifikacyjnego dla opiekunów medycznych
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCP.251.796.2026, usługa edukacyjna polegająca na wykonaniu w imieniu Zamawiającego i na jego rachunek części praktycznej Kursu kwalifikacyjnego dla opiekunów medycznych
BeschreibungUsługa edukacyjna polegająca na wykonaniu w imieniu Zamawiającego i na jego rachunek części praktycznej Kursu kwalifikacyjnego dla opiekunów medycznych, realizowana na potrzeby projektu pn. „Rozwój kompetencji zawodowych i kwalifikacji opiekunów medycznych, odpowiadających na potrzeby epidemiologiczno-demograficzne kraju”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027
Interne KennungCP.251.796.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensNiniejsze zamówienie udzielane jest w wyniku przeprowadzenia postępowania w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy PZP, z uwzględnieniem art. 359 pkt 1 oraz art. 360 ustawy PZP. Przy udzielaniu niniejszego zamówienia na usługi społeczne – o wartości przekraczającej kwotę 750 000 euro – stosuje się przepisy ustawy PZP właściwe dla zamówień klasycznych, o wartości równej lub przekraczającej progi unijne, przy czym, zgodnie z dyspozycją art. 360 ustawy PZP, Zamawiający odstąpił od stosowania przepisów tej ustawy dotyczących: 1) obowiązku składania oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, na formularzu JEDZ; 2) minimalnych terminów składania ofert; 3) obowiązku żądania dokumentów jako podmiotowego środka dowodowego. Jednocześnie jest to zamówienie o wartości przekraczającej kwotę 10 000 000,00 euro. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy PZP, co oznacza że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1
BeschreibungCzęść nr 1; Tytuł kursu: KURS KWALIFIKACYJNY DLA OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH - w zakresie kwalifikacji MED.14. Świadczenie usług medyczno-pielęgnacyjnych i opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej - część praktyczna; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej w dowolnie wybranym województwie wskazanym w poszczególnych częściach): Województwo małopolskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie, śląskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne KennungCzęść nr 1
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2
BeschreibungCzęść nr 2; Tytuł kursu: KURS KWALIFIKACYJNY DLA OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH - w zakresie kwalifikacji MED.14. Świadczenie usług medyczno-pielęgnacyjnych i opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej - część praktyczna; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej w dowolnie wybranym województwie wskazanym w poszczególnych częściach): Województwo małopolskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie, śląskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne KennungCzęść nr 2
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3
BeschreibungCzęść nr 3; Tytuł kursu: KURS KWALIFIKACYJNY DLA OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH - w zakresie kwalifikacji MED.14. Świadczenie usług medyczno-pielęgnacyjnych i opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej - część praktyczna; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej w dowolnie wybranym województwie wskazanym w poszczególnych częściach): Województwo małopolskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie, śląskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne KennungCzęść nr 3
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4
BeschreibungCzęść nr 4; Tytuł kursu: KURS KWALIFIKACYJNY DLA OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH - w zakresie kwalifikacji MED.14. Świadczenie usług medyczno-pielęgnacyjnych i opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej - część praktyczna; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej w dowolnie wybranym województwie wskazanym w poszczególnych częściach): Województwo małopolskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie, śląskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne KennungCzęść nr 4
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5
BeschreibungCzęść nr 5; Tytuł kursu: KURS KWALIFIKACYJNY DLA OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH - w zakresie kwalifikacji MED.14. Świadczenie usług medyczno-pielęgnacyjnych i opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej - część praktyczna; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej w dowolnie wybranym województwie wskazanym w poszczególnych częściach): Województwo małopolskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie, śląskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne KennungCzęść nr 5
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6
BeschreibungCzęść nr 6; Tytuł kursu: KURS KWALIFIKACYJNY DLA OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH - w zakresie kwalifikacji MED.14. Świadczenie usług medyczno-pielęgnacyjnych i opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej - część praktyczna; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej w dowolnie wybranym województwie wskazanym w poszczególnych częściach): Województwo małopolskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie, śląskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne KennungCzęść nr 6
LosLOT-0007
TitelCzęść nr 7
BeschreibungCzęść nr 7; Tytuł kursu: KURS KWALIFIKACYJNY DLA OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH - w zakresie kwalifikacji MED.14. Świadczenie usług medyczno-pielęgnacyjnych i opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej - część praktyczna; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej w dowolnie wybranym województwie wskazanym w poszczególnych częściach): Województwo małopolskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie, śląskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne KennungCzęść nr 7
LosLOT-0008
TitelCzęść nr 8
BeschreibungCzęść nr 8; Tytuł kursu: KURS KWALIFIKACYJNY DLA OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH - w zakresie kwalifikacji MED.14. Świadczenie usług medyczno-pielęgnacyjnych i opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej - część praktyczna; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej w dowolnie wybranym województwie wskazanym w poszczególnych częściach): Województwo małopolskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie, śląskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne KennungCzęść nr 8
LosLOT-0009
TitelCzęść nr 9
BeschreibungCzęść nr 9; Tytuł kursu: KURS KWALIFIKACYJNY DLA OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH - w zakresie kwalifikacji MED.14. Świadczenie usług medyczno-pielęgnacyjnych i opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej - część praktyczna; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej w dowolnie wybranym województwie wskazanym w poszczególnych częściach): Województwo małopolskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie, śląskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne KennungCzęść nr 9
LosLOT-0010
TitelCzęść nr 10
BeschreibungCzęść nr 10; Tytuł kursu: KURS KWALIFIKACYJNY DLA OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH - w zakresie kwalifikacji MED.14. Świadczenie usług medyczno-pielęgnacyjnych i opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej - część praktyczna; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej w dowolnie wybranym województwie wskazanym w poszczególnych częściach): Województwo małopolskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie, śląskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne KennungCzęść nr 10
LosLOT-0011
TitelCzęść nr 11
BeschreibungCzęść nr 11; Tytuł kursu: KURS KWALIFIKACYJNY DLA OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH - w zakresie kwalifikacji MED.14. Świadczenie usług medyczno-pielęgnacyjnych i opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej - część praktyczna; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej w dowolnie wybranym województwie wskazanym w poszczególnych częściach): Województwo małopolskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie, śląskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne KennungCzęść nr 11
LosLOT-0012
TitelCzęść nr 12
BeschreibungCzęść nr 12; Tytuł kursu: KURS KWALIFIKACYJNY DLA OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH - w zakresie kwalifikacji MED.14. Świadczenie usług medyczno-pielęgnacyjnych i opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej - część praktyczna; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej w dowolnie wybranym województwie wskazanym w poszczególnych częściach): Województwo mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, lubelskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne KennungCzęść nr 12
LosLOT-0013
TitelCzęść nr 13
BeschreibungCzęść nr 13; Tytuł kursu: KURS KWALIFIKACYJNY DLA OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH - w zakresie kwalifikacji MED.14. Świadczenie usług medyczno-pielęgnacyjnych i opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej - część praktyczna; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej w dowolnie wybranym województwie wskazanym w poszczególnych częściach): Województwo mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, lubelskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne KennungCzęść nr 13
LosLOT-0014
TitelCzęść nr 14
BeschreibungCzęść nr 14; Tytuł kursu: KURS KWALIFIKACYJNY DLA OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH - w zakresie kwalifikacji MED.14. Świadczenie usług medyczno-pielęgnacyjnych i opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej - część praktyczna; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej w dowolnie wybranym województwie wskazanym w poszczególnych częściach): Województwo mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, lubelskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne KennungCzęść nr 14
LosLOT-0015
TitelCzęść nr 15
BeschreibungCzęść nr 15; Tytuł kursu: KURS KWALIFIKACYJNY DLA OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH - w zakresie kwalifikacji MED.14. Świadczenie usług medyczno-pielęgnacyjnych i opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej - część praktyczna; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej w dowolnie wybranym województwie wskazanym w poszczególnych częściach): Województwo mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, lubelskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne KennungCzęść nr 15
LosLOT-0016
TitelCzęść nr 16
BeschreibungCzęść nr 16; Tytuł kursu: KURS KWALIFIKACYJNY DLA OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH - w zakresie kwalifikacji MED.14. Świadczenie usług medyczno-pielęgnacyjnych i opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej - część praktyczna; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej w dowolnie wybranym województwie wskazanym w poszczególnych częściach): Województwo mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, lubelskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne KennungCzęść nr 16
LosLOT-0017
TitelCzęść nr 17
BeschreibungCzęść nr 17; Tytuł kursu: KURS KWALIFIKACYJNY DLA OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH - w zakresie kwalifikacji MED.14. Świadczenie usług medyczno-pielęgnacyjnych i opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej - część praktyczna; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej w dowolnie wybranym województwie wskazanym w poszczególnych częściach): Województwo mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, lubelskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne KennungCzęść nr 17
LosLOT-0018
TitelCzęść nr 18
BeschreibungCzęść nr 18; Tytuł kursu: KURS KWALIFIKACYJNY DLA OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH - w zakresie kwalifikacji MED.14. Świadczenie usług medyczno-pielęgnacyjnych i opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej - część praktyczna; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej w dowolnie wybranym województwie wskazanym w poszczególnych częściach): Województwo mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, lubelskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne KennungCzęść nr 18
LosLOT-0019
TitelCzęść nr 19
BeschreibungCzęść nr 19; Tytuł kursu: KURS KWALIFIKACYJNY DLA OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH - w zakresie kwalifikacji MED.14. Świadczenie usług medyczno-pielęgnacyjnych i opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej - część praktyczna; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej w dowolnie wybranym województwie wskazanym w poszczególnych częściach): Województwo mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, lubelskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne KennungCzęść nr 19
LosLOT-0020
TitelCzęść nr 20
BeschreibungCzęść nr 20; Tytuł kursu: KURS KWALIFIKACYJNY DLA OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH - w zakresie kwalifikacji MED.14. Świadczenie usług medyczno-pielęgnacyjnych i opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej - część praktyczna; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej w dowolnie wybranym województwie wskazanym w poszczególnych częściach): Województwo mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, lubelskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne KennungCzęść nr 20
LosLOT-0021
TitelCzęść nr 21
BeschreibungCzęść nr 21; Tytuł kursu: KURS KWALIFIKACYJNY DLA OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH - w zakresie kwalifikacji MED.14. Świadczenie usług medyczno-pielęgnacyjnych i opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej - część praktyczna; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej w dowolnie wybranym województwie wskazanym w poszczególnych częściach): Województwo mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, lubelskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne KennungCzęść nr 21
LosLOT-0022
TitelCzęść nr 22
BeschreibungCzęść nr 22; Tytuł kursu: KURS KWALIFIKACYJNY DLA OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH - w zakresie kwalifikacji MED.14. Świadczenie usług medyczno-pielęgnacyjnych i opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej - część praktyczna; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej w dowolnie wybranym województwie wskazanym w poszczególnych częściach): Województwo mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, lubelskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne KennungCzęść nr 22
LosLOT-0023
TitelCzęść nr 23
BeschreibungCzęść nr 23; Tytuł kursu: KURS KWALIFIKACYJNY DLA OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH - w zakresie kwalifikacji MED.14. Świadczenie usług medyczno-pielęgnacyjnych i opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej - część praktyczna; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej w dowolnie wybranym województwie wskazanym w poszczególnych częściach): Województwo kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne KennungCzęść nr 23
LosLOT-0024
TitelCzęść nr 24
BeschreibungCzęść nr 24; Tytuł kursu: KURS KWALIFIKACYJNY DLA OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH - w zakresie kwalifikacji MED.14. Świadczenie usług medyczno-pielęgnacyjnych i opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej - część praktyczna; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej w dowolnie wybranym województwie wskazanym w poszczególnych częściach): Województwo kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne KennungCzęść nr 24
LosLOT-0025
TitelCzęść nr 25
BeschreibungCzęść nr 25; Tytuł kursu: KURS KWALIFIKACYJNY DLA OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH - w zakresie kwalifikacji MED.14. Świadczenie usług medyczno-pielęgnacyjnych i opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej - część praktyczna; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej w dowolnie wybranym województwie wskazanym w poszczególnych częściach): Województwo kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne KennungCzęść nr 25
LosLOT-0026
TitelCzęść nr 26
BeschreibungCzęść nr 26; Tytuł kursu: KURS KWALIFIKACYJNY DLA OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH - w zakresie kwalifikacji MED.14. Świadczenie usług medyczno-pielęgnacyjnych i opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej - część praktyczna; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej w dowolnie wybranym województwie wskazanym w poszczególnych częściach): Województwo kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne KennungCzęść nr 26
LosLOT-0027
TitelCzęść nr 27
BeschreibungCzęść nr 27; Tytuł kursu: KURS KWALIFIKACYJNY DLA OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH - w zakresie kwalifikacji MED.14. Świadczenie usług medyczno-pielęgnacyjnych i opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej - część praktyczna; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej w dowolnie wybranym województwie wskazanym w poszczególnych częściach): Województwo kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne KennungCzęść nr 27
LosLOT-0028
TitelCzęść nr 28
BeschreibungCzęść nr 28; Tytuł kursu: KURS KWALIFIKACYJNY DLA OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH - w zakresie kwalifikacji MED.14. Świadczenie usług medyczno-pielęgnacyjnych i opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej - część praktyczna; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej w dowolnie wybranym województwie wskazanym w poszczególnych częściach): Województwo kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne KennungCzęść nr 28
LosLOT-0029
TitelCzęść nr 29
BeschreibungCzęść nr 29; Tytuł kursu: KURS KWALIFIKACYJNY DLA OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH - w zakresie kwalifikacji MED.14. Świadczenie usług medyczno-pielęgnacyjnych i opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej - część praktyczna; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej w dowolnie wybranym województwie wskazanym w poszczególnych częściach): Województwo kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne KennungCzęść nr 29
LosLOT-0030
TitelCzęść nr 30
BeschreibungCzęść nr 30; Tytuł kursu: KURS KWALIFIKACYJNY DLA OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH - w zakresie kwalifikacji MED.14. Świadczenie usług medyczno-pielęgnacyjnych i opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej - część praktyczna; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej w dowolnie wybranym województwie wskazanym w poszczególnych częściach): Województwo kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne KennungCzęść nr 30
LosLOT-0031
TitelCzęść nr 31
BeschreibungCzęść nr 31; Tytuł kursu: KURS KWALIFIKACYJNY DLA OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH - w zakresie kwalifikacji MED.14. Świadczenie usług medyczno-pielęgnacyjnych i opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej - część praktyczna; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej w dowolnie wybranym województwie wskazanym w poszczególnych częściach): Województwo kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne KennungCzęść nr 31
LosLOT-0032
TitelCzęść nr 32
BeschreibungCzęść nr 32; Tytuł kursu: KURS KWALIFIKACYJNY DLA OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH - w zakresie kwalifikacji MED.14. Świadczenie usług medyczno-pielęgnacyjnych i opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej - część praktyczna; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej w dowolnie wybranym województwie wskazanym w poszczególnych częściach): Województwo kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne KennungCzęść nr 32
LosLOT-0033
TitelCzęść nr 33
BeschreibungCzęść nr 33; Tytuł kursu: KURS KWALIFIKACYJNY DLA OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH - w zakresie kwalifikacji MED.14. Świadczenie usług medyczno-pielęgnacyjnych i opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej - część praktyczna; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej w dowolnie wybranym województwie wskazanym w poszczególnych częściach): Województwo kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne KennungCzęść nr 33