See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Całodobowe żywienie pacjentów oraz posiłki profilaktyczne dla USK im. WAM-CSW w formie cateringu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest: całodobowe żywienie pacjentów oraz posiłki profilaktyczne dla USK im. WAM-CSW w formie cateringu, (zwanej dalej usługą), realizowanej zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ, w cenach określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ – zamówienie podzielone na 3 pakiety
Interne Kennung: 132/US/ZP/U/2023
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 55320000 Servieren von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten, 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1: ul. Żeromskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest: całodobowe żywienie pacjentów oraz posiłki profilaktyczne dla USK im. WAM-CSW w formie cateringu, (zwanej dalej usługą), realizowanej zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ, w cenach określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: 132/US/ZP/U/2023 - Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2: Pl. Hallera
Interne Kennung: 132/US/ZP/U/2023 - Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3: Pieniny
Interne Kennung: 132/US/ZP/U/2023 - Część nr 3