2. Verfahren
Verfahren
Titel: Openbare Europese Aanbestedingsprocedure levering meubilair voor Afeer
Beschreibung: De doelstelling van Afeer is het vervangen van de huidige bureau- en werkstoelen. Hiervoor wenst Afeer een Opdrachtnemer te contracteren die hoogwaardige stoelen levert die voldoen aan de eisen uit deze Offerteaanvraag, inclusief de geldende Arbo- wet- en regelgeving. Daarnaast beoogt Afeer een rechtmatige Raamovereenkomst af te sluiten die voorziet in: - levering van bureaustoelen en werkstoelen; - onderhoud en service van de geleverde bureaustoelen; - de mogelijkheid tot aanvullende afname van bureaustoelen en overig kantoormeubilair gedurende de looptijd van de Overeenkomst. Zie offerteaanvraag
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1