2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dagelijks Onderhoud Koelinstallaties
Beschreibung: De Universiteit Utrecht heeft bijna 600 koelinstallaties in gebruik. Voor deze installaties willen wij het dagelijks onderhoud aanbesteden, verspreid over drie (3) percelen. De koelinstallaties zijn van diverse merken en formaten en zijn verdeeld over de Utrecht Science Park Campus en de Binnenstad. De levensduur van de koelinstallaties varieert. Ons uitgangspunt is dat de koelinstallaties een zo lang mogelijke levensduur dienen te hebben. In de tussentijd dient het onderhoud, het reinigen en het inventariseren van de werkelijke staat door de opdrachtnemer uitgevoerd te worden. Wij nodigen u graag uit om een inschrijving in te dienen voor de Europese Aanbesteding Dagelijks Onderhoud Koelinstallaties. U kunt tot uiterlijk 29 augustus 2025 om 12:00 uur uw inschrijving indienen via Mercell. Als u uw inschrijving later of op een andere manier indient, dan zijn wij verplicht uw inschrijving terzijde te leggen. Uw inschrijving wordt dan niet beoordeeld en u doet niet meer mee met deze aanbesteding. Als u besluit om niet in te schrijven op deze aanbesteding, dan horen wij dat graag door middel van een bericht via Mercell. U helpt ons door te vertellen waarom u niet inschrijft.
Interne Kennung: 24/700.703/002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Comfortkoeling klein
Beschreibung: Onder comfortkoeling klein verstaan wij koelinstallaties met diverse koudemiddelen die tot 5 KG aan koudemiddelen bevatten. Ten tijde van schrijven bevat dit perceel 203 installaties.
Interne Kennung: 24/700.703/002/001
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Comfortkoeling groot
Beschreibung: Onder comfortkoeling groot verstaan wij koelinstallaties met diverse koudemiddelen die vanaf 5 KG aan koudemiddelen bevatten. Ten tijde van dit schrijven bevat dit perceel 178 installaties.
Interne Kennung: 24/700.703/002/002
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Proceskoeling
Beschreibung: Onder proceskoeling worden koelinstallaties en cellen verstaan die ervoor zorgen dat een product kan functioneren en/of een proces uitgevoerd kan worden. Ten tijde van dit schrijven bevat dit perceel 209 installaties.
Interne Kennung: 24/700.703/002/003