See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa fortepianu koncertowego klasy mistrzowskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fortepianu koncertowego z uwzględnieniem dodatkowych elementów oferty tj: gwarancja, strojenie oraz wyposażenie dodatkowe.
Interne Kennung: AG.271.1.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37311000 Tasteninstrumente
5. Los
Los: LOT-0001