375968-2026 - Wettbewerb
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – Przewóz dzieci niepełnosprawnych z terenu Piekar Śląskich do szkół i placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opiekuna podczas przejazdu – część C
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzewóz dzieci niepełnosprawnych z terenu Piekar Śląskich do szkół i placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opiekuna podczas przejazdu – część C
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest przewóz dzieci niepełnosprawnych z terenu Piekar Śląskich do szkół i placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opiekuna podczas przejazdu na jednej trasie. 2. Łączna liczba uczniów objętych dowozem: 3 osoby. 3. Maksymalna dzienna liczba kilometrów: 70 km. 4. Liczba kilometrów obejmuje drogę dzieci z domu do szkoły i ze szkoły do domu. 5. Maksymalna liczba dni dowozu uczniów: 203 dni. 6. Minimalna ilość miejsc wymagana w pojeździe to liczba ilości dzieci + opiekun + kierowca, z zastrzeżeniem że liczba dzieci może ulec zwiększeniu lub zmniejszeniu. 7. Wykonawca zobowiązany jest na formularzu oferty wskazać pojazd, którym będzie realizować przedmiot zamówienia i który jednocześnie objęty jest zezwoleniem/licencją przedstawionym w celu spełnienia warunku udziału w postępowaniu, o którym mowa w rozdziale IX pkt 1 swz. 8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji zawiera załącznik nr 5 (projektowane postanowienia umowy) do swz. 9. Niniejsze postępowanie jest częścią zamówienia ogłoszonego w odrębnych postępowaniach. 10. Wykonawca składający ofertę jest nią związany od dnia upływu terminu składania ofert do dnia: 30 września 2026 r.
Interne KennungBZP.271.20.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungZgodnie z opisem sekcji 2.1 Procedura.
Menge14 210 Kilometer