2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europees openbare aanbesteding - Belastingen
Beschreibung: De gemeente Veendam is voornemens om één (1) partij te contracteren voor het uitvoeren van de herwaardering van alle woningen en niet-woningen en de afhandeling van de ingekomen bezwaren tegen de WOZ-beschikking en de OZB-aanslag. Daarnaast is zij voornemens om één (1) andere partij te contracteren voor de afhandeling van beroepszaken die hieruit voortvloeien. Deze opdracht is twee raamovereenkomsten met een totale geraamde waarde van € 435.000,00 exclusief BTW. De geraamde waarde is als volgt verdeeld over de percelen: - Perceel 1 herwaardering en bezwaarafhandeling bedraagt €318.000,00 exclusief BTW. - Perceel 2 afhandeling van beroepszaken bedraagt €117.000,00 exclusief BTW. De maximale waarde voor perceel 1 bedraagt €477.000,00 exclusief BTW. Voor perceel 2 is dit €175.500,00 exclusief BTW.
Interne Kennung: 2025-049818
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75100000 Dienstleistungen der Verwaltung, 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich, 79419000 Beratung in Sachen Evaluierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Herwaardering en bezwaarafhandeling
Beschreibung: De opdracht voor perceel 1: Bezwaarafhandeling en herwaardering omvat het uitvoeren van de herwaardering van alle woningen en niet-woningen en de afhandeling van de ingekomen bezwaren tegen de WOZ-beschikking en OZB-aanslag De geraamde waarde voor perceel 1 herwaardering en bezwaarafhandeling bedraagt €318.000,00 exclusief BTW. De maximale waarde bedraagt €477.000,00 exclusief BTW.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75100000 Dienstleistungen der Verwaltung, 79419000 Beratung in Sachen Evaluierung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst treedt in werking op 1 januari 2027 en heeft een looptijd tot en met 31 december 2028, met een optie tot eenzijdige verlenging door ons van twee (2)-maal één (1) jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Afhandeling van beroepszaken
Beschreibung: De opdracht voor perceel 2: Afhandeling van beroepszaken omvat de juridische ondersteuning en procesvertegenwoordiging van de gemeente bij beroepsprocedures inzake WOZ-beschikkingen, inclusief het opstellen van verweerschriften en het voeren van verweer bij de rechtbank en het gerechtshof. De geraamde waarde voor perceel 2 Afhandeling van beroepszaken bedraagt €117.000,00 exclusief BTW. De maximale waarde bedraagt €175.500,00 exclusief BTW.
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich