376018-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Zakup licencji Windows Server DataCenter lub produktu równoważnego.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup licencji Windows Server DataCenter lub produktu równoważnego.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup licencji Windows Server DataCenter lub produktu równoważnego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w projekcie umowy, stanowiącym wraz ze Szczegółowym Opisem Przedmiotu Umowy (dalej: SOPU) załącznik nr 7 do niniejszej SWZ. 3. Zamawiający wymaga, aby zaoferowany przedmiot zamówienia w tym produkt ICT, usługa ICT lub proces ICT na dzień składania ofert: a) nie były wskazane w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; b) nie obejmowały produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji (jeżeli dotyczy). 4. W niniejszym postępowaniu Zamawiający nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp, oraz wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp.
Interne KennungDOK-IZ-II.272.31.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensart. 139 ustawy Pzp
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001