376027-2026 - Wettbewerb
Polen – Katheter – Dostawy sterylnego i niesterylnego sprzętu medycznego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy sterylnego i niesterylnego sprzętu medycznego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy sterylnego i niesterylnego sprzętu medycznego, wraz z ich transportem, rozładunkiem i wniesieniem (na koszt i ryzyko Wykonawcy) w sposób wskazany przez Zamawiającego dla Szpitala Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cenowy (OPZ) – stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych. Szczegółowe regulacje określono w SWZ.
Interne KennungDZP.240.29.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensNiniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1 w zw. z art. 132 Ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.)
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung, 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung, 33141640 Dränvorrichtungen, 33141641 Sonden, 33141642 Dränzubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1
Interne KennungZadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter, 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung, 33141640 Dränvorrichtungen, 33141641 Sonden, 33141642 Dränzubehör
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych. Szczegółowe regulacje określono we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ.
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2
Interne KennungZadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3
Interne KennungZadanie nr 3
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4
Interne KennungZadanie nr 4
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5
Interne KennungZadanie nr 5
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 6
Interne KennungZadanie nr 6
LosLOT-0007
TitelZadanie nr 7
Interne KennungZadanie nr 7
LosLOT-0008
TitelZadanie nr 8
Interne KennungZadanie nr 8
LosLOT-0009
TitelZadanie nr 9
Interne KennungZadanie nr 9
LosLOT-0010
TitelZadanie nr 10
Interne KennungZadanie nr 10
LosLOT-0011
TitelZadanie nr 11
Interne KennungZadanie nr 11
LosLOT-0012
TitelZadanie nr 12
Interne KennungZadanie nr 12
LosLOT-0013
TitelZadanie nr 13
Interne KennungZadanie nr 13
LosLOT-0014
TitelZadanie nr 14
Interne KennungZadanie nr 14
LosLOT-0015
TitelZadanie nr 15
Interne KennungZadanie nr 15
LosLOT-0016
TitelZadanie nr 16
Interne KennungZadanie nr 16
LosLOT-0017
TitelZadanie nr 17
Interne KennungZadanie nr 17
LosLOT-0018
TitelZadanie nr 18
Interne KennungZadanie nr 18
LosLOT-0019
TitelZadanie nr 19
Interne KennungZadanie nr 19
LosLOT-0020
TitelZadanie nr 20
Interne KennungZadanie nr 20
LosLOT-0021
TitelZadanie nr 21
Interne KennungZadanie nr 21
LosLOT-0022
TitelZadanie nr 22
Interne KennungZadanie nr 22
LosLOT-0023
TitelZadanie nr 23
Interne KennungZadanie nr 23
LosLOT-0024
TitelZadanie nr 24
Interne KennungZadanie nr 24