See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meerjarige raamovereenkomst 2026-2030 voor divers kantoormateriaal, drukpapier en enveloppen
Beschreibung: Meerjarige raamovereenkomst 2026 - 2030 voor de levering van kantoorbenodigdheden, kantoorpapier (voor printers) en enveloppen via een webapplicatie voor de aanbestedende overheid en zijn partners voor een maximale capaciteit van 19 Miljoen Euro en bestaande uit 2 percelen; Percelen: Perceel 1: Standaardkantoorbenodigdheden; Perceel 2 : Duurzame kantoorbenodigdheden.
Interne Kennung: OC/2026/040/KANTOORBENODIGDHEDEN
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30197630 Druckpapier, 30199230 Briefumschläge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OC/2026/040/KANTOORBENODIGDHEDEN - 1
Beschreibung: Perceel 1: Standaardkantoorbenodigdheden
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: OC/2026/040/KANTOORBENODIGDHEDEN - 2
Beschreibung: Perceel 2 : Duurzame kantoorbenodigdheden
Interne Kennung: 2