376077-2026 - Wettbewerb
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Świadczenie usług transportowych- dowóz uczniów z terenu gminy Dębno do szkół podstawowych na podstawie sprzedanych biletów miesięcznych w roku szkolnym 2026/2027
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług transportowych- dowóz uczniów z terenu gminy Dębno do szkół podstawowych na podstawie sprzedanych biletów miesięcznych w roku szkolnym 2026/2027
BeschreibungRealizacja zadania pn. „Świadczenie usług transportowych – dowóz uczniów z terenu gminy Dębno do szkół podstawowych na podstawie sprzedanych biletów miesięcznych w roku szkolnym 2026/2027”, polegającego na przewozie uczniów z terenu gminy Dębno z miejsca zamieszkania do szkół i z powrotem, zgodnie z przebiegiem utworzonych przez Wykonawcę linii, z pierwszeństwem przejazdu uczniów posiadających bilety miesięczne kupione przez Zamawiającego od Wykonawcy w cenach ustalonych wskutek przeprowadzenia Postępowania, z uwzględnieniem przysługujących tym uczniom ulg ustawowych w przewozach w ramach transportu publicznego – art. 5 ust. 1 w zw. z art. 5a ustawy z dnia 20 czerwca 1992 r. o uprawnieniach do ulgowych przejazdów środkami publicznego transportu zbiorowego (Dz. U. z 2024, poz. 380 ze zm.) Zamówienie dotyczy przewozów uczniów do następujących szkół podstawowych na terenie gminy Dębno: - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Dębnie, - Szkoła Podstawowa nr 2 im. A. Fiedlera w Dębnie, - Szkoła Podstawowa nr 3 im. J. Dąbrowskiego w Dębnie, - Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta w Cychrach, - Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Różańsku, - Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Sarbinowie, - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Młodych Talentów w Smolnicy,
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen-