See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obnova místních komunikací po povodni ve Městě Albrechticích – I. etapa – část 3
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení stavebních prací spočívajících v obnově stávajících místních komunikací a chodníků.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233223 Aufbringen von Fahrbahnschichten, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Část 4 – Obnova místních komunikací – ulice Nádražní a Okružní
Beschreibung: Předmětem stavebních prací pro Část 4 veřejné zakázky je rekonstrukce místních komunikací v rozsahu: - ulice Nádražní - celková délka úpravy komunikace činí 182 m a - ulice Okružní - celková délka úpravy komunikace činí 467 m. Předmětem stavebních prací je rovněž provedení všech dalších prací vymezených projektovou dokumentací. Předmětem veřejné zakázky je kromě provedení stavebních prací rovněž vypracování dokumentace skutečného provedení stavby a geodetického zaměření stavby.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 – Obnova místních komunikací – ulice Zahradní a Sokola Tůmy
Beschreibung: Předmětem stavebních prací pro Část 3 veřejné zakázky je rekonstrukce místních komunikací v rozsahu: - ulice Zahradní v celkové délce 346 m a - ulice Sokola Tůmy v celkové délce 115 m. Předmětem stavebních prací je rovněž provedení všech dalších prací vymezených projektovou dokumentací. Předmětem veřejné zakázky je kromě provedení stavebních prací rovněž vypracování dokumentace skutečného provedení stavby a geodetického zaměření stavby.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 – Obnova místních komunikací – Hynčice - Dlouhá voda
Beschreibung: Předmětem stavebních prací pro Část 2 veřejné zakázky je rekonstrukce místních komunikací v rozsahu: - obec Hynčice – Dlouhá voda v celkové délce 1475 m. Předmětem stavebních prací je rovněž provedení všech dalších prací vymezených projektovou dokumentací. Předmětem veřejné zakázky je kromě provedení stavebních prací rovněž vypracování dokumentace skutečného provedení stavby a geodetického zaměření stavby.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 – Obnova místních komunikací – Hynčice - Ztracená voda
Beschreibung: Předmětem stavebních prací pro Část 1 veřejné zakázky je rekonstrukce místních komunikací v rozsahu: - obec Hynčice – Ztracená voda v celkové délce 1768 m. Předmětem stavebních prací je rovněž provedení všech dalších prací vymezených projektovou dokumentací. Předmětem veřejné zakázky je kromě provedení stavebních prací rovněž vypracování dokumentace skutečného provedení stavby a geodetického zaměření stavby.
Interne Kennung: 1