See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: WYKONANIE KOMPLEKSOWEJ DOSTAWY GAZU ZIEMNEGO WYSOKOMETANOWEGO TYPU E ORAZ GAZU ZIEMNEGO ZAAZOTOWANEGO TYPU LS NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY SKARŻYSKO-KAMIENNA
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest WYKONANIE KOMPLEKSOWEJ DOSTAWY GAZU ZIEMNEGO WYSOKOMETANOWEGO TYPU E ORAZ GAZU ZIEMNEGO ZAAZOTOWANEGO TYPU LS NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY SKARŻYSKO-KAMIENNA dla obiektów wskazanych w zał. nr 1a. 1b i 1c do SWZ. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie umowy zawierającej postanowienia dla obiektów wskazanych w zał. nr 1a, 1b i 1c do SWZ. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie umowy zawierającej postanowienia umowy sprzedaży i umowy o świadczenie usług przesyłania lub dystrybucji gazu (umowa kompleksowa) i będzie wykonywane zgodnie z przepisami ustawy Prawo energetyczne, Kodeksu cywilnego oraz przepisami wykonawczymi wydanymi na ich podstawie. 2. Gmina Skarżysko – Kamienna oraz jednostki wymienione w zał. nr 1a, 1b i 1c do SWZ będą zawierać odrębne umowy wynikające z niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na WYKONANIE KOMPLEKSOWEJ DOSTAWY GAZU ZIEMNEGO WYSOKOMETANOWEGO TYPU E ORAZ GAZU ZIEMNEGO ZAAZOTOWANEGO TYPU LS NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY SKARŻYSKO-KAMIENNA dla obiektów wskazanych w zał. nr 1a, 1b i 1c do SWZ. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie umowy zawierającej postanowienia Szczegółowe informacje dotyczące zawierania umów przez Gminę i jej jednostki organizacyjne zawarte zostały w zał. nr 1a, 1b i 1c do SWZ. 3. Zamawiający, działa w imieniu własnym oraz na podstawie podpisanego Porozumienia (Porozumienie do wglądu w siedzibie Zamawiającego), w imieniu: • Gminy Bliżyn • Gminy Brody • Gminy Głusk • Gminy Karczew • Gminy Kunów • Gminy Miedziana Góra • Gminy Wąchock • Gminy Wiązowna • Gminy Wojciechowice • Gminy Zagnańsk • Powiat Brzeski • Powiat Opatowski • Szpitala im. św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy • Szpital Św. Leona sp. z o.o. w Opatowie jak również z jednostkami organizacyjnymi, które wskazane zostały w Załączniku nr 1a, 1b i 1c do SWZ. 4.1 Część I zamówienie – kompleksowa dostawa paliwa gazowego do obiektów wymienionych w załączniku nr 1a do SWZ: 1) Szacunkowe zapotrzebowanie paliwa gazowego w okresie od 01.08.2026 r. do 31.07.2027 r. wynosi 2 677 976,00 kWh. 4.2 Część II zamówienie – kompleksowa dostawa paliwa gazowego do obiektów wymienionych w załączniku nr 1b do SWZ: 1) Szacunkowe zapotrzebowanie paliwa gazowego w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r. wynosi 50 923 590 kWh. 4.3 Część III zamówienie – kompleksowa dostawa paliwa gazowego do obiektów wymienionych w załączniku nr 1c do SWZ: 1) Szacunkowe zapotrzebowanie paliwa gazowego w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r. wynosi 8 202 720 kWh.
Interne Kennung: ZP. 271.26.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65210000 Gasversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I zamówienie – kompleksowa dostawa paliwa gazowego do obiektów wymienionych w załączniku nr 1a do SWZ
Beschreibung: Szacunkowe zapotrzebowanie paliwa gazowego w okresie od 01.08.2026 r. do 31.07.2027 r. wynosi 2 677 976 kWh.
Interne Kennung: ZP. 271.26.2026 - cz. I
Los: LOT-0002
Titel: Część II zamówienie – kompleksowa dostawa paliwa gazowego do obiektów wymienionych w załączniku nr 1b do SWZ
Beschreibung: Szacunkowe zapotrzebowanie paliwa gazowego w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r. wynosi 50 923 590 kWh..
Interne Kennung: ZP. 271.26.2026 - cz. II
Los: LOT-0003
Titel: Część III zamówienie – kompleksowa dostawa paliwa gazowego do obiektów wymienionych w załączniku nr 1c do SWZ
Beschreibung: Szacunkowe zapotrzebowanie paliwa gazowego w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r. wynosi 8 202 720 kWh..
Interne Kennung: ZP. 271.26.2026 - cz. III