2. Verfahren
Verfahren
Titel: SPRZĄTANIE BUDYNKÓW MIESZKALNYCH W WARSZAWIE ADMINISTROWANYCH PRZEZ ZARZĄD ZASOBÓW MIESZKANIOWYCH MSWiA
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa powszechnie dostępna, mająca ustalone standardy jakościowe polegająca na sprzątaniu budynków mieszkalnych oraz sprzątaniu i pielęgnacji terenów zielonych administrowanych przez Zarząd Zasobów Mieszkaniowych MSWiA, zlokalizowanych w Warszawie przy: a) ul. Podchorążych 47A oraz Podchorążych 43/45 wraz z przyległymi terenami zewnętrznymi; b) ul. Promenada 1/3 wraz z przyległymi terenami zewnętrznymi; c) przy ul. Lubelskiej 20/20A wraz z przyległymi terenami zewnętrznymi; d) ul. Dembego 7 i 9 oraz Zaruby 10, 12 wraz z przyległymi terenami zewnętrznymi; e) ul. Zaruby 13, 15, 17 wraz z przyległymi terenami zewnętrznymi. 2. Przedmiot zamówienia zostanie wykonany na podstawie szczegółowych opisów wraz z zakresem czynności i ich częstotliwością oraz szkicami sytuacyjnymi dla poszczególnych lokalizacji stanowiących załączniki od 1.1 do 1.5 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-05/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa powszechnie dostępna, mająca ustalone standardy jakościowe polegająca na sprzątaniu budynków mieszkalnych oraz sprzątaniu i pielęgnacji terenów zielonych administrowanych przez Zarząd Zasobów Mieszkaniowych MSWiA, zlokalizowanych w Warszawie przy: a) ul. Podchorążych 47A oraz ul. Podchorążych 43/45 wraz z przyległymi terenami zewnętrznymi; b) ul. Promenada 1/3 wraz z przyległymi terenami zewnętrznymi; c) przy ul. Lubelskiej 20/20A wraz z przyległymi terenami zewnętrznymi; d) ul. Dembego 7 i 9 oraz ul. Zaruby 10, 12 wraz z przyległymi terenami zewnętrznymi; e) ul. Zaruby 13, 15, 17 wraz z przyległymi terenami zewnętrznymi. 2. Przedmiot zamówienia zostanie wykonany na podstawie szczegółowych opisów wraz z zakresem czynności i ich częstotliwością oraz szkicami sytuacyjnymi dla poszczególnych lokalizacji stanowiących załączniki od 1.1 do 1.5 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 77314100 Anlegen von Rasen