376125-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Schienenfahrzeuge – Dodávka BEMU a EMU společnosti Leo Express – JŘSU č. 2
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka BEMU a EMU společnosti Leo Express – JŘSU č. 2
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka železničních vozidel (dále jen vozidla“). Předmět zakázky je ve smyslu § 35 a § 101 ZZVZ rozdělen na 4 části: Část I. Olomoucký kraj (BEMU) Část II. Zlínský kraj (BEMU) Část III. Královéhradecký kraj (BEMU + EMU) Část IV. Kraj Vysočina (BEMU + EMU) Podrobněji viz zadávací dokumentace.
Interne KennungDodávka BEMU a EMU společnosti Leo Express – JŘSU č. 2
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensJednací řízení s uveřejněním probíhá ve dvou fázích, a to ve fázi kvalifikační a fázi nabídkové. Podrobněji viz § 61 ZZVZ a zadávací dokumentace.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34620000 Schienenfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34622400 Eisenbahnwagen, 34622200 Eisenbahnpersonenwagen, 34600000 Eisenbahn- und Straßenbahnlokomotiven und rollendes Material sowie zugehörige Teile
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást I. Olomoucký kraj (BEMU)
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka železničních vozidel. Podrobněji viz zadávací dokumentace.
Interne KennungČást I. Olomoucký kraj (BEMU)
Optionen
Beschreibung der OptionenV souladu s § 100 ZZVZ si zadavatel vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy tak, že nad rámec požadovaného počtu vozidel, má zadavatel možnost jednostranně uplatnit opční právo na dodání dalších až 4 kusů vozidel (každého typu) za podmínek uvedených v zadávací dokumentaci. V předpokládané hodnotě této veřejné zakázky je proto zahrnuta i možnost uplatnění opčního práva v maximálním rozsahu.
LosLOT-0004
TitelČást IV. Kraj Vysočina (BEMU + EMU)
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka železničních vozidel (dále jen vozidla“). Podrobněji viz zadávací dokumentace.
Interne KennungČást IV. Kraj Vysočina (BEMU + EMU)
LosLOT-0003
TitelČást III. Královéhradecký kraj (BEMU + EMU)
Interne KennungČást III. Královéhradecký kraj (BEMU + EMU)
LosLOT-0002
TitelČást II. Zlínský kraj (BEMU)
Interne KennungČást II. Zlínský kraj (BEMU)