2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud openbare verlichting ANNO gemeenten
Beschreibung: De opdracht betreft het verrichten van onderhoudswerkzaamheden aan de openbare verlichtingsinstallaties binnen de grenzen van de ANNO gemeenten inclusief het buitengebied. Ook projectmatige aanleg van openbare verlichting is onderdeel van de overeenkomst. De ANNO gemeenten zijn de gemeenten Achtkarspelen, Dantumadiel, Noardeast-Fryslân en Tytsjerksteradiel. De gemeente Dantumadiel is penvoerder en begeleidt deze aanbesteding. De geraamde waarde van de opdracht is 4,1 miljoen over vier jaar. De maximale waarde van de raamovereenkomst over 8 jaar is daarom 9 miljoen.
Interne Kennung: 2025-250682
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -