2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Cyfrowy Szpital Przyszłości – Kompleksowa Transformacja Szpitala w Prabutach”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wdrożenie systemów informatycznych wraz z dostawą sprzętu dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o. których szczegółowy opis, a także opis części – pakietów, wykaz asortymentu, szacunkowe ilości oraz wymagania określone zostały w załącznikach 2, 2a, 2b, 2c, 3, 3a, 3b, 3c do SWZ.
Interne Kennung: ZP/1/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 Rozbudowa posiadanego przez Zamawiającego systemu klasy HIS oraz PACS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wdrożenie systemów informatycznych wraz z dostawą sprzętu dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 Zakup i wdrożenie systemu zintegrowanej informacji klinicznej wraz ze sprzętem
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 Zakup i wdrożenie systemu wykorzystujący algorytmy AI do optymalizacji procesów szpitalnych oraz organizacji pracy personelu medycznego wraz ze sprzętem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wdrożenie systemów informatycznych wraz z dostawą sprzętu dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 Zakup sprzętu serwerowego, komputerowego, sieciowego, przedłużenie licencji systemu zapory sieciowej oraz oprogramowania wraz z konfiguracją, wdrożeniem i szkoleniami