376193-2025 - Abschlussbekanntmachung
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – „Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu Gminy Osiek od 1 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2023 r.”
Bekanntmachung über die Auftragsausführung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu Gminy Osiek od 1 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2023 r.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Osiek w okresie od 01 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2023 r.
Vorherige Bekanntmachung: 9986-2023
Interne Kennung: KPFZ.271.10.2022
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Osiek w okresie od 01 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2023 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w zał. nr 9 do SWZ, który jest jednocześnie załącznikiem do umowy – wzór umowy zał. Nr 8 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden