2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu kwaterunkowego – mebli biurowych z płyty okleinowanej oraz metalowego wyposażenia meblowego dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu kwaterunkowego - mebli biurowych z płyty okleinowanej oraz metalowego wyposażenia meblowego dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części (pakiety) i obejmuje: 1) dostawę metalowego wyposażenia meblowego (pakiet 1), 2) dostawę mebli biurowych z płyty okleinowanej (pakiet 2), 3) dostawę mebli biurowych z płyty okleinowanej w kolorze dąb craft (pakiet 3). 2. Szczegółowy zakres i przedmiot zamówienia określony jest w załącznikach nr 1.1, 1.2 i 1.3 do SWZ (formularze asortymentowo–cenowe dla pakietów: 1, 2, 3), na załączonych rysunkach poglądowych (dotyczy pakietu nr 2 – dotyczy wybranych pozycji załącznika 1.2 do SWZ) oraz we wzorze umowy- stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ (wzór umowy dla pakietu nr 1, 2 i 3). Zamawiający wymaga akceptacji wzoru umowy w całości. Zaoferowany przez wykonawcę asortyment musi spełniać wszystkie wymagania i parametry określone przez Zamawiającego w dokumentach zamówienia. 3. Zamawiający wymaga, aby zaoferowany asortyment spełniał wymagania odpowiednich krajowych i europejskich norm i standardów jakości oraz spełniał wszelkie wymogi przewidziane prawem dla tego rodzaju asortymentu, w szczególności w przypadku: a) szaf metalowych do przechowywania dokumentów niejawnych (dotyczy pakietu nr 1), wykonanie i wyposażenie musi być zgodne z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29 maja 2012 roku w sprawie środków bezpieczeństwa fizycznego stosowanych do zabezpieczenia informacji niejawnych (Dz. U. z 2012 r. poz. 683 z późn. zm.). b) krzeseł i foteli obrotowych (dotyczy pakietu nr 1), wykonanie i wyposażenie musi być zgodne z Rozporządzeniem Ministra Rodziny i Polityki Społecznej z dnia 18 października 2023 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowiskach wyposażonych w monitory ekranowe (Dz. U. poz. 2367). 4. Wykonawca oświadczy w ofercie, że zaoferowany przez niego asortyment spełnia wszystkie wymagania oraz wszystkie parametry techniczne określone w załącznikach nr 1.1, 1.2 i 1.3 do SWZ (w zależności od wybranego pakietu). 5. Wykonawca zobowiązuje się do stosowania cen ustalonych w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. Ewentualna zmiana cen jednostkowych może nastąpić tylko na warunkach określonych we wzorze umowy. 6. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji umowy w formie zamówień cząstkowych do magazynu Wydziału Zaopatrzenia KWP w Lublinie, ul. Grenadierów 3, 20-331 Lublin lub pod wskazany adres jednostek organizacyjnych Policji na terenie miasta Lublina lub województwa lubelskiego, realizowanych na podstawie indywidualnych zamówień wystawianych przez Wydział Zaopatrzenia KWP w Lublinie, zgodnie z terminem dostawy i okresem gwarancji wskazanym w druku Oferta (termin dostawy oraz okres gwarancji zostanie zapisany w umowie), liczonym od dnia wysłania pisemnego zamówienia (dopuszczalna np. droga faksowa lub elektroniczna) – na koszt i transportem Wykonawcy. Dodatkowo Zamawiający wymaga, aby okres gwarancji na dostarczony towar nie był krótszy niż okres gwarancji producenta danego towaru (min. 12 miesięcy od daty dostawy). 7. Wykonawca zobowiązuje się do dostarczenia, wniesienia, skręcenia/montażu asortymentu będącego przedmiotem indywidualnych zamówień we wskazanym przez Zamawiającego miejscu na terenie obiektów jednostek organizacyjnych Policji województwa lubelskiego. W przypadku dostarczenia do obiektów jednostek organizacyjnych Policji województwa lubelskiego wyposażenia meblowego, które wymaga przytwierdzenia na stałe do ściany lub podłoża Wykonawca zobowiązuje się do montażu przedmiotowego asortymentu. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ.
Interne Kennung: 42/2.2.18-19/25/SZP/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39112000 Stühle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44421000 Gepanzerte oder verstärkte Tresore, Sicherheitskassetten und Türen, 39100000 Möbel, 39141100 Schränke und Regale, 39111100 Drehsitze, 44421300 Tresore, 39143112 Matratzen, 44316400 Metallwaren, 39131100 Archivregale, 39180000 Labormöbel, 39132200 Karteikästen, 44421700 Kassetten und Schließfächer, 44421790 Geldkassetten, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39121100 Schreibtische, 39132100 Aktenschränke, 39143113 Spezialheimtextilien, 39121200 Tische, 39136000 Kleiderbügel und -haken, 39113600 Bänke, 39131000 Büroregale, 39143310 Couchtische, 39141000 Küchenmöbel, 39151200 Werkbänke, 39112000 Stühle, 39143122 Kommoden, 39113200 Sofas
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa metalowego wyposażenia meblowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu kwaterunkowego - metalowego wyposażenia meblowego dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. 2. Szczegółowy zakres i przedmiot zamówienia określony jest w załączniku nr 1.1 do SWZ (formularz asortymentowo–cenowy dla pakietu 1) oraz we wzorze umowy- stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ (wzór umowy dla pakietu nr 1, 2 i 3). Zamawiający wymaga akceptacji wzoru umowy w całości. Zaoferowany przez wykonawcę asortyment musi spełniać wszystkie wymagania i parametry określone przez Zamawiającego w dokumentach zamówienia. 3. Zamawiający wymaga, aby zaoferowany asortyment spełniał wymagania odpowiednich krajowych i europejskich norm i standardów jakości oraz spełniał wszelkie wymogi przewidziane prawem dla tego rodzaju asortymentu, w szczególności w przypadku: a) szaf metalowych do przechowywania dokumentów niejawnych (dotyczy pakietu nr 1), wykonanie i wyposażenie musi być zgodne z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29 maja 2012 roku w sprawie środków bezpieczeństwa fizycznego stosowanych do zabezpieczenia informacji niejawnych (Dz. U. z 2012 r. poz. 683 z późn. zm.). b) krzeseł i foteli obrotowych (dotyczy pakietu nr 1), wykonanie i wyposażenie musi być zgodne z Rozporządzeniem Ministra Rodziny i Polityki Społecznej z dnia 18 października 2023 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowiskach wyposażonych w monitory ekranowe (Dz. U. poz. 2367). 4. Wykonawca oświadczy w ofercie, że zaoferowany przez niego asortyment spełnia wszystkie wymagania oraz wszystkie parametry techniczne określone w załączniku nr 1.1. 5. Wykonawca zobowiązuje się do stosowania cen ustalonych w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. Ewentualna zmiana cen jednostkowych może nastąpić tylko na warunkach określonych we wzorze umowy. 6. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji umowy w formie zamówień cząstkowych do magazynu Wydziału Zaopatrzenia KWP w Lublinie, ul. Grenadierów 3, 20-331 Lublin lub pod wskazany adres jednostek organizacyjnych Policji na terenie miasta Lublina lub województwa lubelskiego, realizowanych na podstawie indywidualnych zamówień wystawianych przez Wydział Zaopatrzenia KWP w Lublinie, zgodnie z terminem dostawy i okresem gwarancji wskazanym w druku Oferta (termin dostawy oraz okres gwarancji zostanie zapisany w umowie), liczonym od dnia wysłania pisemnego zamówienia (dopuszczalna np. droga faksowa lub elektroniczna) – na koszt i transportem Wykonawcy. Dodatkowo Zamawiający wymaga, aby okres gwarancji na dostarczony towar nie był krótszy niż okres gwarancji producenta danego towaru (min. 12 miesięcy od daty dostawy). Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ oraz w pozostałych dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet 1
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa mebli biurowych z płyty okleinowanej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu kwaterunkowego - mebli biurowych z płyty okleinowanej dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. 2. Szczegółowy zakres i przedmiot zamówienia określony jest w załączniku nr 1.2 do SWZ (formularz asortymentowo–cenowy dla pakietu 2), na załączonych rysunkach poglądowych (dotyczy wybranych pozycji załącznika 1.2 do SWZ) oraz we wzorze umowy- stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ (wzór umowy dla pakietu nr 1, 2 i 3). Zamawiający wymaga akceptacji wzoru umowy w całości. Zaoferowany przez wykonawcę asortyment musi spełniać wszystkie wymagania i parametry określone przez Zamawiającego w dokumentach zamówienia. 3. Zamawiający wymaga, aby zaoferowany asortyment spełniał wymagania odpowiednich krajowych i europejskich norm i standardów jakości oraz spełniał wszelkie wymogi przewidziane prawem dla tego rodzaju asortymentu. 4. Wykonawca oświadczy w ofercie, że zaoferowany przez niego asortyment spełnia wszystkie wymagania oraz wszystkie parametry techniczne określone w załączniku nr 1.2. 5. Wykonawca zobowiązuje się do stosowania cen ustalonych w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. Ewentualna zmiana cen jednostkowych może nastąpić tylko na warunkach określonych we wzorze umowy. 6. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji umowy w formie zamówień cząstkowych do magazynu Wydziału Zaopatrzenia KWP w Lublinie, ul. Grenadierów 3, 20-331 Lublin lub pod wskazany adres jednostek organizacyjnych Policji na terenie miasta Lublina lub województwa lubelskiego, realizowanych na podstawie indywidualnych zamówień wystawianych przez Wydział Zaopatrzenia KWP w Lublinie, zgodnie z terminem dostawy i okresem gwarancji wskazanym w druku Oferta (termin dostawy oraz okres gwarancji zostanie zapisany w umowie), liczonym od dnia wysłania pisemnego zamówienia (dopuszczalna np. droga faksowa lub elektroniczna) – na koszt i transportem Wykonawcy. Dodatkowo Zamawiający wymaga, aby okres gwarancji na dostarczony towar nie był krótszy niż okres gwarancji producenta danego towaru (min. 12 miesięcy od daty dostawy). Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ oraz w pozostałych dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet 2
Haupteinstufung (cpv): 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39121100 Schreibtische, 39132100 Aktenschränke, 39143113 Spezialheimtextilien, 39136000 Kleiderbügel und -haken, 39113600 Bänke, 39131000 Büroregale, 39143310 Couchtische, 39141000 Küchenmöbel, 39151200 Werkbänke, 39112000 Stühle, 39143122 Kommoden, 39113200 Sofas, 39121200 Tische
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa mebli biurowych z płyty okleinowanej w kolorze dąb craft
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu kwaterunkowego - mebli biurowych z płyty okleinowanej w kolorze dąb craft dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. 2. Szczegółowy zakres i przedmiot zamówienia określony jest w załączniku nr 1.3 do SWZ (formularz asortymentowo–cenowy dla pakietu 3) oraz we wzorze umowy- stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ (wzór umowy dla pakietu nr 1, 2 i 3). Zamawiający wymaga akceptacji wzoru umowy w całości. Zaoferowany przez Wykonawcę asortyment musi spełniać wszystkie wymagania i parametry określone przez Zamawiającego w dokumentach zamówienia. 3. Zamawiający wymaga, aby zaoferowany asortyment spełniał wymagania odpowiednich krajowych i europejskich norm i standardów jakości oraz spełniał wszelkie wymogi przewidziane prawem dla tego rodzaju asortymentu. 4. Wykonawca oświadczy w ofercie, że zaoferowany przez niego asortyment spełnia wszystkie wymagania oraz wszystkie parametry techniczne określone w załączniku nr 1.3. 5. Wykonawca zobowiązuje się do stosowania cen ustalonych w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. Ewentualna zmiana cen jednostkowych może nastąpić tylko na warunkach określonych we wzorze umowy. 6. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji umowy w formie zamówień cząstkowych do magazynu Wydziału Zaopatrzenia KWP w Lublinie, ul. Grenadierów 3, 20-331 Lublin lub pod wskazany adres jednostek organizacyjnych Policji na terenie miasta Lublina lub województwa lubelskiego, realizowanych na podstawie indywidualnych zamówień wystawianych przez Wydział Zaopatrzenia KWP w Lublinie, zgodnie z terminem dostawy i okresem gwarancji wskazanym w druku Oferta (termin dostawy oraz okres gwarancji zostanie zapisany w umowie), liczonym od dnia wysłania pisemnego zamówienia (dopuszczalna np. droga faksowa lub elektroniczna) – na koszt i transportem Wykonawcy. Dodatkowo Zamawiający wymaga, aby okres gwarancji na dostarczony towar nie był krótszy niż okres gwarancji producenta danego towaru (min. 12 miesięcy od daty dostawy). Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ oraz w pozostałych dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet 3