376242-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen – Dynamický nákupní systém na dodávku ICT techniky
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na dodávku ICT techniky
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je zavedení DNS dle § 138 zákona a následujících pro dodávky ICT techniky a souvisejících služeb pro Úrazovou nemocnici v Brně na základě aktuálních potřeb zadavatele. Dynamickým nákupním systémem se v tomto případě rozumí plně elektronický otevřený systém pro zadávání veřejných zakázek na dodávky specifikovaného zboží.
Interne KennungÚN 17/2025
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001