376268-2026 - Wettbewerb
Finnland – Bauarbeiten – Oulaisten monitoimitalo, KVR-urakka
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oulaisten monitoimitalo, KVR-urakka
Beschreibung: Hanke käsittää Oulaisten monitoimitalon rakentamisen käyttökuntoon saatettuna KVR-urakkana tarjouspyyntöasiakirjojen mukaisesti. Kohde sijaitsee Oulaisten keskustassa osoitteessa Oulaistenkatu 54 86300, Oulainen.
Interne Kennung: 252/10.03.02.00/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000