See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SZP/243-137/2026 Zakup stanowiska do badań zdolności regulacyjnych technologii OZE – 6 zadań.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup stanowiska do badań zdolności regulacyjnych technologii OZE w ramach projektu pn. „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego” nr FEDS.01.01-IZ.00-0003/24 – zadania: Nr zadania Nazwa i KOD CPV Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) Zadanie 1 Zasilacz programowalny DC / obciążenie programowalne DC, stanowiący element składowy stanowiska do badań zdolności regulacyjnych technologii OZE Załącznik nr 2.1 do SWZ Zadanie 2 Zasilacz programowalny AC z możliwością oddawania energii do sieci zasilającej stanowiący element składowy stanowiska do badań zdolności regulacyjnych technologii OZE. Załącznik nr 2.2 do SWZ Zadanie 3 Obciążenie programowalne AC, obciążenie elektroniczne stanowiące element składowy stanowiska do badań zdolności regulacyjnych technologii OZE Załącznik nr 2.3 do SWZ Zadanie 4 Zestaw obciążeń pasywnych regulowanych RLC stanowiący element składowy stanowiska do badań zdolności regulacyjnych technologii OZE Załącznik nr 2.4 do SWZ Zadanie 5 Precyzyjny system pomiaru mocy i parametrów pracy sieci AC/DC z systemem akwizycji danych i możliwościami implementacji obliczeń parametrów w trakcie pomiaru stanowiący element składowy stanowiska do badań zdolności regulacyjnych technologii OZE Załącznik nr 2.5 do SWZ Zadanie 6 Przenośny analizator parametrów jakości energii z modułem pomiaru sygnałów PLC do 150kHz stanowiący element składowy stanowiska do badań zdolności regulacyjnych technologii OZE Załącznik nr 2.6 do SWZ 2. Kod CPV: 31600000-2 Sprzęt i aparatura elektryczna 3. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska, ul. Janiszewskiego 8, 50-372 Wrocław, D-20, pok. 509. 4. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 3 do SWZ. 5. Wymagany termin realizacji przedmiotu umowy wynosi dla zadania nr 1 - 6: do 12 tygodni od dnia zawarcia umowy. 6. Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 7. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 8. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do dnia 12/09/2026 (90 dni). 9. Oferta musi składać się z: 9.1. formularza ofertowego Wykonawcy – interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia; 9.2. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1 SWZ - JEDZ - interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia ; 9.3. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1a SWZ - (odpowiednio) Oświadczenia zał. nr 5.1 i 5.2 do SWZ; 9.4. (jeżeli dotyczy) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w rozdz. VII pkt 6 SWZ; 9.5. (jeżeli dotyczy) wykazania zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa zgodnie rozdz. X pkt 6; 9.6. dokumentu/-ów, z których wynika prawo do podpisania Oferty zgodnie z rozdz. X pkt 15 SWZ; (jeżeli dotyczy) odpowiednie pełnomocnictwa zgodnie z rozdz. X pkt 16 SWZ; 9.7. (jeżeli dotyczy) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - zgodnie z art. 117 ust. 4 uPzp. 9.8. PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKÓW DOWODOWYCH potwierdzających, że oferowane przez Wykonawcę dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, cechy: opisu oferowanego przedmiotu zamówienia - specyfikacji technicznej oferowanego przedmiotu zamówienia wraz z ewentualnymi Informacjami dla Wykonawców – pozwalającego stwierdzić zgodność oferowanego urządzenia/zestawu z wymaganiami Zamawiającego przedstawionymi odpowiednio w Załączniku nr 2.1-2.6 do SWZ – wypełniony Załącznik nr 2.1-2.6 do SWZ. Za przedmiotowy środek dowodowy Zamawiający uznaje wskazane przez Wykonawcę odpowiednio w Załączniku 2.1-2.6 do SWZ OPZ kol. Oferowane parametry – potwierdzenie spełnienia wymogów poprzez oferowane przez Wykonawcę parametry. Zgodnie z art. 107 uPzp, w przypadku, gdy Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie (aktualnych na dzień ich złożenia). Zasady tej nie stosuje się, jeżeli pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania. 10. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w Rozdziale VI SWZ, oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu. 11. 2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące: 11.1. zdolności do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 11.2. uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 11.3. sytuacji ekonomicznej lub finansowej Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 11.4. zdolności technicznej lub zawodowej Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
Interne Kennung: SZP/243-137/2026 Zakup stanowiska do badań zdolności regulacyjnych technologii OZE – 6 zadań.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31600000 Elektrische Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SZP/243-137/2026 Zakup stanowiska do badań zdolności regulacyjnych technologii OZE – 6 zadań - zadanie nr 1.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup stanowiska do badań zdolności regulacyjnych technologii OZE w ramach projektu pn. „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego” nr FEDS.01.01-IZ.00-0003/24 – zadania: Nr zadania Nazwa i KOD CPV Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) Zadanie 1 Zasilacz programowalny DC / obciążenie programowalne DC, stanowiący element składowy stanowiska do badań zdolności regulacyjnych technologii OZE Załącznik nr 2.1 do SWZ Zadanie 2 Zasilacz programowalny AC z możliwością oddawania energii do sieci zasilającej stanowiący element składowy stanowiska do badań zdolności regulacyjnych technologii OZE. Załącznik nr 2.2 do SWZ Zadanie 3 Obciążenie programowalne AC, obciążenie elektroniczne stanowiące element składowy stanowiska do badań zdolności regulacyjnych technologii OZE Załącznik nr 2.3 do SWZ Zadanie 4 Zestaw obciążeń pasywnych regulowanych RLC stanowiący element składowy stanowiska do badań zdolności regulacyjnych technologii OZE Załącznik nr 2.4 do SWZ Zadanie 5 Precyzyjny system pomiaru mocy i parametrów pracy sieci AC/DC z systemem akwizycji danych i możliwościami implementacji obliczeń parametrów w trakcie pomiaru stanowiący element składowy stanowiska do badań zdolności regulacyjnych technologii OZE Załącznik nr 2.5 do SWZ Zadanie 6 Przenośny analizator parametrów jakości energii z modułem pomiaru sygnałów PLC do 150kHz stanowiący element składowy stanowiska do badań zdolności regulacyjnych technologii OZE Załącznik nr 2.6 do SWZ 2. Kod CPV: 31600000-2 Sprzęt i aparatura elektryczna 3. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska, ul. Janiszewskiego 8, 50-372 Wrocław, D-20, pok. 509. 4. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 3 do SWZ. 5. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji. 6. Projekt - umowa o dofinansowanie projektu „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego” (nr FEDS.01.01-IZ.00-0003/24). Zamawiający oświadcza, że przedmiot niniejszej umowy dofinansowany został z Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska 2021 – 2027, Priorytet 1 Fundusze Europejskie na rzecz przedsiębiorczego Dolnego Śląska. Działanie 1.1. Rozwój jednostek naukowych, Typ 1.1.A Inwestycje w rozwój publicznej infrastruktury badawczej.
Interne Kennung: LotA_1
Los: LOT-0002
Titel: SZP/243-137/2026 Zakup stanowiska do badań zdolności regulacyjnych technologii OZE – 6 zadań - zadanie nr 2.
Interne Kennung: LotA_2
Los: LOT-0003
Titel: SZP/243-137/2026 Zakup stanowiska do badań zdolności regulacyjnych technologii OZE – 6 zadań - zadanie nr 3.
Interne Kennung: LotA_3
Los: LOT-0004
Titel: SZP/243-137/2026 Zakup stanowiska do badań zdolności regulacyjnych technologii OZE – 6 zadań - zadanie nr 4.
Interne Kennung: LotA_4
Los: LOT-0005
Titel: SZP/243-137/2026 Zakup stanowiska do badań zdolności regulacyjnych technologii OZE – 6 zadań - zadanie nr 5.
Interne Kennung: LotA_5
Los: LOT-0006
Titel: SZP/243-137/2026 Zakup stanowiska do badań zdolności regulacyjnych technologii OZE – 6 zadań - zadanie nr 6.
Interne Kennung: LotA_6