376277-2026 - Ergebnis
Tschechien – Möbel – Zámek Pardubice – vybavení návštěvnického centra
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZámek Pardubice – vybavení návštěvnického centra
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je výroba, dodávka a montáž atypického nábytku a dalšího vybavení včetně naprogramování řízení obsahu dotykových displejů (VN-X-01) pro návštěvnické centrum pardubického zámku dle projektové dokumentace. Podrobné informace o předmětu plnění jsou obsaženy v návrhu smlouvy (příloha č. 2 zadávací dokumentace, dále jen "ZD"), položkovém rozpočtu (příloha č. 3 ZD) a v projektové dokumentaci (příloha č. 4 ZD).
Interne KennungKUPA-5855/2026-1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39156000 Möbel für Warte- und Empfangshallen, 39200000 Ausstattung und Zubehör, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 30230000 Computerbezogene Geräte, 51611100 Hardwareinstallation
5. Los
LosLOT-0001