376301-2025 - Wettbewerb
Polen – Projektaufsicht und Dokumentation – Pełnienie funkcji inspektora nadzoru i kontroli w pełnym zakresie nad realizacją projektu „e-Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego” – etap II, część 77.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPełnienie funkcji inspektora nadzoru i kontroli w pełnym zakresie nad realizacją projektu „e-Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego” – etap II, część 77.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kontrola i monitoring realizacji prac związanych z modernizacją ewidencji gruntów i budynków poprzez utworzenie cyfrowych baz danych EGiB lub poprawę jakości i aktualności baz danych EGiB, wraz z doprowadzeniem tych baz do zgodności z pojęciowym modelem danych EGiB, określonym w załączniku nr 6 do rozporządzeniu Ministra Rozwoju Pracy i Technologii z dnia 27 lipca 2021 r. w sprawie ewidencji gruntów i budynków. Prace obejmują jednostkę ewidencyjną 061905_2 Urszulin, obręb ewidencyjny 0020-Wólka Wytycka i 0021-Wytyczno. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungWO.272.2.1.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71630000 Technische Kontrolle und Tests
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1-całość
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kontrola i monitoring realizacji prac związanych z modernizacją ewidencji gruntów i budynków poprzez utworzenie cyfrowych baz danych EGiB lub poprawę jakości i aktualności baz danych EGiB, wraz z doprowadzeniem tych baz do zgodności z pojęciowym modelem danych EGiB, określonym w załączniku nr 6 do rozporządzeniu Ministra Rozwoju Pracy i Technologii z dnia 27 lipca 2021 r. w sprawie ewidencji gruntów i budynków. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1 do SWZ. Jednostka ewidencyjna 061905_2 Urszulin, obręb ewidencyjny 0020-Wólka Wytycka i 0021-Wytyczno. Projekt „e-Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021 — 2027, Działanie 2.1 Cyfrowe Lubelskie. Nr Projektu: FELU.02.01-IZ.00-0035/23 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1 do SWZ. Dokumenty dotyczące wykonania pracy geodezyjnej będącej przedmiotem kontroli w ramach niniejszego zamówienia dostępne są w zał. Nr 1A do SWZ.
Interne KennungZamówienie obejmuje jedną część.