See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy jednorazowego sprzętu anestezjologicznego i intensywnej terapii oraz jednorazowego sprzętu do monitorów i respiratorów.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy jednorazowego sprzętu anestezjologicznego i intensywnej terapii oraz jednorazowego sprzętu do monitorów i respiratorów. Przedmiot zamówienia składa się z 47 niepodzielnych zadań, których szczegółowy opis w związku z ograniczoną ilością znaków znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 665545-2025
Interne Kennung: 56/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
5. Los
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 16 Pułapki wodne, zastawki do respiratora EVITA, układy oddechowe
Beschreibung: Pułapki wodne, zastawki do respiratora EVITA, układy oddechowe - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 16
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega, że minimalny poziom zamówienia wyniesie 65 % wartości umowy. Zmniejszenie ilości nie powoduje powstania obowiązku zapłaty odszkodowania z tytułu niewykonania umowy przez zamawiającego.
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 17 Czujniki saturacji
Beschreibung: Czujniki saturacji - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie 18 Jednorazowe układy oddechowe
Beschreibung: Jednorazowe układy oddechowe - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie 19 System elektrod Quick – Combo
Beschreibung: System elektrod Quick – Combo - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie 20 Jednorazowy układ oddechowy CPAP Infant do nawilżacza Fischer Paykel
Beschreibung: Jednorazowy układ oddechowy CPAP Infant do nawilżacza Fischer Paykel - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie 21 Jednorazowy układ do respiratora
Beschreibung: Jednorazowy układ do respiratora - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie 22 Sprzęt anestezjologiczny IV
Beschreibung: Sprzęt anestezjologiczny IV - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie 23 Linie do kapnometrii do monitora EMTEL
Beschreibung: Linie do kapnometrii do monitora EMTEL - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie 24 Rurki krtaniowe
Beschreibung: Rurki krtaniowe - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie 25 Laryngoskopy jednorazowe
Beschreibung: Laryngoskopy jednorazowe - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie 26 Zestawy do konikotomii Quicktrach
Beschreibung: Zestawy do konikotomii Quicktrach - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie 27 Sprzęt anestezjologiczny V
Beschreibung: Sprzęt anestezjologiczny V - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie 28 Ustny cewnik do dotchawiczego podawania leku Curosurf
Beschreibung: Ustny cewnik do dotchawiczego podawania leku Curosurf - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie 29 Automatyczna strzykawka do wkłuć doszpikowych
Beschreibung: Automatyczna strzykawka do wkłuć doszpikowych - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie 30 Akcesoria do aparatu Respircare
Beschreibung: Akcesoria do aparatu Respircare - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 30