2. Verfahren
Verfahren
Titel: Programy Partnerskie Energetyki Komunalnej OZE dla gmin powiatu świdnickiego (PPEK I)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż hybrydowych mikroinstalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami energii oraz systemem zarządzania integrującym systemy wytwórcze z polskim rynkiem energii, przeznaczonych do eksploatacji w obiektach i nieruchomościach należących do Gminy Strzegom (7 lokalizacji) tj.: - budynek Przedszkola Nr 2 przy ul. Mickiewicza 1 w Strzegomiu, - budynek Szkoły podstawowej nr 2 przy ul. Mickiewicza 1 w Strzegomiu, - budynek Szkoły podstawowej nr 3 przy ul. Brzegowej nr 1 w Strzegomiu, - budynek przedszkolno-żłobkowy przy ul. Jeleniogórskiej 19 w Strzegomiu, - budynek Urzędu Miejskiego, Rynek 38 w Strzegomiu, - budynek Zespołu Szkolno-Przedszkolnego SP Jaroszów, 58-120 Jaroszów, - sala gimnastyczna w Goczałkowie ul. Strzegomska 2d, 58-150 Goczałków. Zamówienie obejmuje w szczególności: -dostawę urządzeń, materiałów, konstrukcji wsporczych, -montaż, uruchomienie, konfiguracja oraz przekazanie instalacji do użytkowania, -wykonanie niezbędnych towarzyszących robót budowlanych w tym dostosowanie pomieszczeń, w których będą zamontowane falowniki oraz magazyny energii do warunków p.poż., -montaż przeciwpożarowych włączników prądu, -opracowanie dokumentacji odbiorowej, -opracowanie instrukcji eksploatacji i szkolenie użytkowników instalacji. Zamawiający wymaga, aby: -moc znamionowa zainstalowanych systemów fotowoltaicznych nie była mniejsza niż moc wymagana dla każdej lokalizacji, -pojemność magazynów energii nie była mniejsza niż wymagana pojemność dla każdej lokalizacji. Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w dokumentacji technicznej, SWZ oraz pozostałych załącznikach zamieszczonych na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Interne Kennung: WIiZP.271.9.2026.AJk
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 45000000 Bauarbeiten, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45315300 Stromversorgungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż hybrydowych mikroinstalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami energii oraz systemem zarządzania integrującym systemy wytwórcze z polskim rynkiem energii, przeznaczonych do eksploatacji w obiektach i nieruchomościach należących do Gminy Strzegom (7 lokalizacji) tj.: - budynek Przedszkola Nr 2 przy ul. Mickiewicza 1 w Strzegomiu, - budynek Szkoły podstawowej nr 2 przy ul. Mickiewicza 1 w Strzegomiu, - budynek Szkoły podstawowej nr 3 przy ul. Brzegowej nr 1 w Strzegomiu, - budynek przedszkolno-żłobkowy przy ul. Jeleniogórskiej 19 w Strzegomiu, - budynek Urzędu Miejskiego, Rynek 38 w Strzegomiu, - budynek Zespołu Szkolno-Przedszkolnego SP Jaroszów, 58-120 Jaroszów, - sala gimnastyczna w Goczałkowie ul. Strzegomska 2d, 58-150 Goczałków. Zamówienie obejmuje w szczególności: -dostawę urządzeń, materiałów, konstrukcji wsporczych, -montaż, uruchomienie, konfiguracja oraz przekazanie instalacji do użytkowania, -wykonanie niezbędnych towarzyszących robót budowlanych w tym dostosowanie pomieszczeń, w których będą zamontowane falowniki oraz magazyny energii do warunków p.poż., -montaż przeciwpożarowych włączników prądu, -opracowanie dokumentacji odbiorowej, -opracowanie instrukcji eksploatacji i szkolenie użytkowników instalacji. Zamawiający wymaga, aby: -moc znamionowa zainstalowanych systemów fotowoltaicznych nie była mniejsza niż moc wymagana dla każdej lokalizacji, -pojemność magazynów energii nie była mniejsza niż wymagana pojemność dla każdej lokalizacji. Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w SWZ oraz dokumentacji technicznej.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45315300 Stromversorgungsanlagen