376399-2026 - Wettbewerb
Belgien – Verkehrsschilder – Raamovereenkomst - Leveren van verkeerssignalisatie, thermoplasten, wegenverf en toebehoren gedurende een periode van 48 maanden
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst - Leveren van verkeerssignalisatie, thermoplasten, wegenverf en toebehoren gedurende een periode van 48 maanden
BeschreibungRaamovereenkomst - Leveren van verkeerssignalisatie, thermoplasten, wegenverf en toebehoren gedurende een periode van 48 maanden
Interne KennungPPP066-3801/6286/L2025bkr530
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34992200 Verkehrsschilder
5. Los
LosLOT-0001
TitelLeveren van signalisatiematerialen en toebehoren
BeschreibungLeveren van signalisatiematerialen en toebehoren
Interne KennungL2025bkr530_1
LosLOT-0002
TitelLeveren van thermoplasten, wegenverf en toebehoren
BeschreibungDe opdracht voorziet in de levering van voorgevormde thermoplasten en wegenverf dewelke moeten voldoen aan typebestek 250 voor de wegenbouw versie 4.1. Ze moeten beantwoorden aan de specificaties vermeld in goedkeurings- en certificatieleidraad G0024 voor wegmarkeringen van BUtgb.
Interne KennungL2025bkr530_2
Haupteinstufung (cpv): 34922100 Straßenmarkierungen